BRAUN Silk-épil 9 MBSE9 Designová edice

1×1 kus

Značka: BRAUN
Technológia Micro-Grip zachytáva aj chĺpky, ktoré vosk nezachytí. Pomocou nástavca holiacej hlavice strojčeka sa dokáže epilátor zmeniť na plne funkčný holiaci strojček, zatiaľ čo zastrihávací nástavec umožňuje chĺpky skrátiť podľa vášho želania. Pre pohodlnú a dôkladnú epiláciu všetkých oblastí disponuje epilátor vstavaným osvetlením SmartLight. Rovnako efektívne odstráneni chĺpky pri použití nasucho aj namokro.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
165,99
Doprava zadarmo

O produkte

X52673

Silk-épil 9 od Braunu je najrýchlejší a najpresnejší epilátor v ponuke tejto nemeckej značky! V tejto dizajnovej edícii oslavujúcej 100. výročie značky navyše ide o obmedzenú ponuku s dizajnovým puzdrom. Epilátor dosahuje skutočne vynikajúcich výsledkov, zaistí dokonale hebkú pokožku po dobu niekoľkých týždňov. Rýchlosti, o ktoré sa bežným epilátorom môže len zdať, dosahuje hlavne pomocou výrazne širšej hlavy, zatiaľ čo o vaše pohodlie sa postará najmä vysokofrekvenčný masážny systém a tiež možnosť použitia v sprche či vani.

S vodoodolnou konštrukciou súvisí samozrejme tiež prevádzka na batérie s výdržou na nabitie 50 minút a ľahká údržba - napríklad pod tečúcou vodou - a rozhodne vítaným benefitom je osvetlenie SmartLight, s ktorým už vám neunikne ani ten najmenší chĺpok. Môžete si vyberať z dvoch rýchlostí a súčasťou balenia je okrem najlepšieho strojčeka Braun aj bohaté príslušenstvo, ktoré vám napríklad umožní z epilátora počas okamihu urobiť holiaci strojček.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.