BRAUN Series 5 51-R1000s Red

1×1 ks, elektrický holiaci strojček

Značka: BRAUN

Hladké oholenie bez námahy: 3 flexibilné čepieľky tohto elektrického holiaceho strojčeka sa plynulo prispôsobujú kontúram vašej tváre a systém EasyClean zasa umožňuje rýchle a jednoduché čistenie bez nutnosti odobratia holiacej hlavice

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
96,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN Series 5 51-R1000s Red 1×1 ks, elektrický holiaci strojček

X68071

Braun Series 5 S51-R1000s Wet & Dry Red 100% vodotesný elektrický holiaci strojček na mokré a suché holenie s batériou, ktorá vám na plné nabitie poskytne až 50 minút používania. Holiaci strojček s 3 flexibilnými čepeľami sa prispôsobí kontúram vašej tváre.

Braun Series 5 S51-R1000s Wet & Dry Red holiaci strojček 

 • Jednoduché použitie na mokré aj suché holenie
 • 3 flexibilné čepele
 • Systém EasyClean
 • Technológia AutoSense rozpozná hustotu fúzov a prispôsobí výkon holiaceho strojčeka
 • Lítium-iónová batéria až na 3 týždne holenia (50 minút)
 • Rýchle 5-minútové nabíjanie na jedno kompletné oholenie
 • 100 % vodotesnosť
 • Na mokré a suché holenie

Elektrický holiaci strojček Braun Series 5 S51-R1000s Wet & Dry Red je skutočne ideálny na mokré a suché holenie, pretože je 100 % vodotesný. Má 3 flexibilné čepele, ktoré sa krásne prispôsobia kontúram vašej tváre. Holiaci strojček je vybavený systémom EasyClean, ktorý zaisťuje rýchle a jednoduché čistenie bez toho, aby ste museli vybrať holiacu hlavu. Holiaci strojček je účinný aj na tvrdé fúzy vďaka technológii AutoSense, ktorá sníma hustotu fúzov a prispôsobuje výkon holiaceho strojčeka. Takže pri každom holení ho zachytáva a zastriháva viac. Holiaci strojček Braun má kvalitnú lítium-iónovú batériu, ktorá ponúka až 3 týždne prevádzky (50 minút ). Ak sa batéria vybije, máte možnosť 5-minútového rýchleho nabíjania , ktoré umožňuje jedno kompletné oholenie. Holiaci strojček je kompatibilný so systémom EasyClick na zlepšenie holenia.

Balenie obsahuje:

 • 1× elektrický holiaci strojček Series 5 pre mužov - červený
 • 1× ochranný kryt
 • 1× inteligentná zástrčka na automatické nastavenie napätia 100-240 V
 • 1× čistiaca kefka
 • 1× mäkké puzdro

Záruka vrátenia peňazí 90 dní Braun

Nakupujte darčeky úplne bez rizika vďaka garancii vrátenia peňazí!

Ďakujeme vám, že ste zvolili prvotriednu kvalitu a výkon od Braun. Kúpili ste výrobok prémiovej kvality či už pre seba, alebo pre svojich blízkych. Výrobky Braun majú perfektný dizajn a vysokú kvalitu, ktorá zaručuje dlhoročné používanie. Sme si istí, že naše výrobky majú tú najvyššiu kvalitu, napriek tomu chápeme, že každý má svoje potreby a svoje očakávania. Pokiaľ dôjde k situácii, že nie ste s výrobkom Braun zakúpeným v období platnosti akcie spokojní, máte možnosť ho do 90 dní od dátumu nákupu vrátiť. Výrobok vráťte v originálnom obale spolu s vyplneným formulárom na adresu uvedenú nižšie a my vám vrátime cenu, za ktorú ste výrobok zakúpili.

1. Do tejto propagačnej akcie 90 dní záruka vrátenia peňazí sú zaradené nižšie uvedené výrobky Braun distribuované usporiadateľom na území Slovenskej republiky a zakúpené od 01. 07. 2023 do 30. 06. 2024. (kategória výrobku je vždy uvedená na obale):

 • pánske holiace strojčeky Series 9, Series 8, Series 7, Series 6 a Series 5
 • pánske zastrihovače fúzov BT Series 7, BT Series 9
 • pánske multifunkčné zastrihávače MGK Series 7
 • epilátory Silk-épil 9 Flex, Silk-épil 9, Silk-épil 7 a Silk-épil 5
 • dámske tvárové epilátory s čistiacou kefkou FaceSpa Pro
 • výrobky na dlhodobé zníženie rastu chĺpkov Silk-expert IPL

2. Vrátený tovar musí byť kompletný a nepoškodený, zabalený v pôvodnom obale a musí byť priložený originálny doklad o kúpe s vyznačeným dátumom nákupu (kópia sa nedá uznať).

3. Požiadavka na vrátenie peňazí musí byť uplatnená prostredníctvom formulára na stránkach https://www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee , a vyplnený formulár zaslaný spoločne s výrobkom na adresu:

Idea Element s.r.o
Trnavská 86
04011 Košice
Slovensko 

4. Požiadavka na vrátenie peňazí bude spracovaná najneskôr do 28 dní od dátumu prijatia výrobku, a to poukázaním na bankový účet udaný spotrebiteľom.

5. Predpokladom pre vrátenie peňazí je dodržanie podmienok uvedených v pravidlách tejto akcie a udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov spoločnosti Orbico a ritual.

Usporiadateľ akcie: Ritual communication s.r.o., Palackého 75/III, 290 01 Poděbrady, Česká republika 

Organizátor akcie: Procter & Gamble Czech Republic s.r.o., Ottova 402, 269 32 Rakovník, ČR, tel .: + 420 221 804 335, e-mail: spotrebitel.im@pg.com

Úplné znenie oficiálnych pravidiel propagačnej akcie a formulár k stiahnutiu je k dispozícii na internetovej stránke www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee

* Platí iba na vybrané modely. Predajca si vyhradzuje právo podmienky akcie zmeniť či akciu ukončiť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné znenie pravidiel tejto akcie nájdete na adrese https://www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.