Biorepair zubná pasta Junior 6-12 rokov

1×50 ml, zubná pasta pre deti

Značka: BIOREPAIR

Vhodná pre deti s ortodontickým aparátom (strojčekom). osviežujúce zloženie s príchuťou mäty obsahuje vitamín E s antioxidačnými vlastnosťami pre zdravé ďasná. Neobsahuje: fluorid, abrazívny oxid kremičitý, oxid titaničitý, laurylsulfát sodný.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
3,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Biorepair zubná pasta Junior 6-12 rokov 1×50 ml, zubná pasta pre deti

X63001

Hlavný popis produktu

Biorepair zubná pasta Junior 7-14 rokov Detský chrup vo veku od 7 do 14 rokov sa skladá z mliečnych aj trvalých zubov. Zubná sklovina u detí je tenšia a viac zraniteľnejšia pred zubným kazom. Zubné pasty Biorepair® ako jediné používajú patentovanú technológiu microRepair® (mikročastice Uhličitanu-Hydroxyapatitu-Zinočnatého, ktoré sú veľmi podobné prirodzenej štruktúre zubnej skloviny). Tá posilňuje a chráni zuby počas ich vývoja a je ideálna na remineralizáciu erózie zubnej skloviny spôsobenej ortodontickým aparátom (strojčekom). Klinicky testované, osviežujúce zloženie s príchuťou mäty obsahuje vitamín E s antioxidačnými vlastnosťami pre zdravé ďasná.

Neobsahuje:

fluorid, abrazívny oxid kremičitý, oxid titaničitý, laurylsulfát sodný (syntetický emulgátor/penidlo), parabény a farbivá. Zloženie: pozri Ingredients. Spotrebujte do: 12M po otvorení.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.