BIODERMA Pigmentbio Denný krém SPF 50+ 40 ml, zosvetľujúci krém proti pigmentovým škvrnám

1×40 ml, zosvetľujúci

Značka: BIODERMA
Produktový rad: Pigmentbio

Zosvetľujúci denný krém redukuje pigmentové škvrny a dlhodobo zjednocuje pleť. Pomáha redukovať tvorbu melanínu a podporuje bunkovú obnovu s korekčným a preventívnym zosvetľujúcim efektom.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
26,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BIODERMA Pigmentbio Denný krém SPF 50+ 40 ml, zosvetľujúci krém proti pigmentovým škvrnám 1×40 ml, zosvetľujúci

X41959 ADC

Hlavný popis produktu

Hnedé škvrny na našej pokožke sú odrazom nášho životného štýlu: znečistenie ovzdušia, nadmerné vystavovanie slnečnému žiareniu, vek, tehotenstvo, podráždenie,... Sú zapríčinené nadprodukciou melanínu, ktorý ovplyvňuje našu pleť. Preto je potrebná veľmi vysoká fotoprotekcia, ktorá zabraňuje ich tvorbe.

Pigmentbio Denný krém SPF 50+ účinne chráni, zjednodnocuje a dlhodobo zosvetľuje pokožku a to hneď na troch úrovniach:

1. Poskytuje veľmi vysokú ochranu pred slnkom UVA/UVB s ochranným faktorom SPF 50+. Takto chráni vašu pokožku pred vznikom pigmentových škvŕn, ale aj predchádza viditeľným príznakom predčasného starnutia pleti.
2. Vďaka patentovanej LUMIREVEAL™ TECHNOLÓGIÍ obnovuje pôvodnú žiarivosť pokožky. Tento patent je inšpirovaný poprednými liečebnými postupmi dermatológov. Tmavé škvrny ustupujú, pleť je zjednotená a natrvalo obnovuje svoj jas. Na základe Užívateľských testov pod dermatologickým dohľadom eliminuje tmavé škvrny až o 96 % po troch mesiacoch používania.
3. Dlhodobo hydratuje pleť, aj vďaka čomu je optimálny na každodenné použitie.

BENEFITY:
Redukuje existujúce tmavé škvrny a bráni vzniku nových
Poskytuje veľmi vysokú ochranu SPF 50+ proti UVA / UVB žiareniu
Rozjasňuje a zjednocuje pleť
Predchádza viditeľným známkam predčasného starnutia
dlhodobo hydratuje
Perlová textúra prináša okamžité rozžiarenie
Veľmi dobrá znášanlivosť - Nekomedogénny - Vynikajúci podklad pod make-up

*Užívateľský test na 22 dobrovoľníkoch vo veku 22 až 40 rokov s normálnou (50 %), so zmiešanou (41 %) až s mastnou pokožkou (9 %), fototyp III až IV a pigmentačné škvrny na tvári, počas 3 mesiacov.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Koriguje existujúce tmavé škvrny a znamienka*
Účinnosť proti hnedým škvrnám a znamienkam: 96 %
Bráni opätovnému vzniku škvŕn a znamienok: 96 %
Koriguje a vyhladzuje pokožku*
Zjednocuje a rozjasňuje pokožku: 91 %

*Užívateľský test na 22 dobrovoľníkoch vo veku 22 až 40 rokov, s normálnou (50 %), so zmiešanou (41 %) až s mastnou pokožkou (9 %), fototyp III až IV a pigmentačné škvrny na tvári, počas 3 mesiacov.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Či už sa jedná o dôsledok pôsobenia slnka (solárne lentigo), veku (senilné lentigo), tehotenstva (melazma), jaziev či pupienkov (pozápalová hyperpigmentácia) alebo trenia, známky a škvrny na koži sú odrazom nášho života. Príčinou týchto hyperpigmentácií je abnormálne nadmerná tvorba melanínu, ktorý stmavuje kožu.

Odstránenie týchto porúch pigmentácie a návrat k zjednotenej, jasnej pleti si vyžadujú čas a trpezlivosť, ženy však chcú okamžité výsledky.

Je známe, že za poruchy pigmentácie sú zodpovedné predovšetkým UVB a UVA žiarenie. Prevencia vzniku škvŕn teda vyžaduje veľmi vysokú úroveň fotoprotekcie.

AKO FUNGUJE Pigmentbio Denný krém SPF 50+?
Pigmentbio Denný krém SPF 50+ obsahuje unikátnu technológiu LUMIREVEAL™, inšpirovanú najúčinnejšou dermatologickou liečbou (Kligmanovo trio), ktorá obnoví prirodzený jas pleti a zároveň napomáha biologickej redukcii tvorby melanínu.

Pigmentbio Denný krém SPF 50+ chráni pred škodlivými UVA a UVB lúčmi a tým eliminuje viditeľné známky predčasného starnutia.

Pigmentbio Denný krém SPF 50+ A VAŠA RUTINA:
Použite na tvár a krk ráno po očistení s Pigmentbio H2O. Výborný ako podklad pod make-up. V prípade dlhotrvajúceho vystavenia slnku znovu aplikujte po dvoch hodinách.
V prípade dlhodobého pobytu na slnku nanášajte každé dve hodiny.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.