Bio-Pilixin® Šampón na posilnenie vlasov pre mužov

1×250 ml, šampón na posilnenie vlasov pre mužov

Šampón obsahuje výskumom podložené zložky, ktoré pomáhajú vyčistiť pokožku hlavy od prebytočných usadenín a obnovujú tak rovnováhu pokožky.

16,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Bio-Pilixin® Šampón na posilnenie vlasov pre mužov 1×250 ml, šampón na posilnenie vlasov pre mužov

X011912

Hlavný popis produktu

Starostlivo vyvinutý odborníkmi na zníženie nadmerného kožného mazu a podporu vyváženej pokožky hlavy. Pomáha posilniť vlasy a dodáva im sviežosť s príjemnou vôňou eukalyptu.

Pomáha posilňovať vlasy
Podporuje odstránenie prebytočného mazu
Pomáha obnoviť rovnováhu pokožky hlavy
Dermatologicky testované a vyrobené v Dánsku

Bio-Pilixin:. formula
Účinné aktívne zložky
Formulované s účinnými kvalitnými ingredienciami. Každá aktívna zložka bola vybraná na základe prísneho prehľadu vedeckej literatúry a všetky zložky boli hodnotené v laboratóriu tretej strany, aby sa zabezpečila najvyšia kvalita. Všetky ingrediencie sú 100% vegánske. Zloženie produktu je inšpirované prírodou, pričom mnohé z aktívnych zložiek sú buď prírodného pôvodu alebo vyrobené tak, aby napodobňovali presne rovnakú molekulárnu štruktúru.
Podpora rastu
Capilia Longa®
Účinná prírodná zlúčenina, ktorá preukázala až 89% zníženie vypadávania vlasov a až 52% zlepšenie hustoty vlasov.
Známa aj ako kurkuma (Curcuma Longa), ponúka vlasom niekoľko výhod. Je bohatá na rastlinné rastové faktory môže pomôcť reaktivovať rast v spiacich vlasových folikuloch a zároveň poskytnúť výživu pre optimálny rast.
BENEFITY
Dokáže merateľne znížiť vypadávanie vlasov už za 45 dní
Môže viditeľne zvýšiť hustotu vlasov po 150 dňoch
Pomáha udržiavať vlasy silné tým, že predlžuje životnosť vlasových vlákien

Odolnosť
Aminokyselinový komplex
Aminokyseliny zlepšujú stav poškodených vlasov zvýšením celkovej sily a odolnosti vlasov.
Aminokyseliny sú stavebnými kameňmi bielkovín, vrátane keratínu, hlavnej zložky vlasov. Naša zmes obsahuje aminokyseliny, ktoré sme vybrali pre ich vynikajúcu schopnosť podporovať silu a odolnosť.
BENEFITY
Podporuje opravu poškodenia
Podporuje silnejšie a odolnejšie vlasy
Pomáha udržiavať vlasy zvlhčené

Sila
Niacínamid
Môže prispieť k silnejším vlasom stimuláciou produkcie keratínu, kľúčového proteínu, ktorý tvorí asi 90 % vlasového kmeňa.
Okrem svojho potenciálu na zvýšenie keratínu môže niacínamid zlepšiť prietok krvi a chrániť vlasové folikuly pred príliš skorým odumretím z oxidačného stresu.
BENEFITY
Môže posilniť vlasy stimuláciou produkcie keratínu
Môže pomôcť upokojiť svrbivú pokožku hlavy
Pomáha znižovať vypadávanie vlasov zlepšením prietoku krvi

OTÁZKY A ODPOVEDE
Pomôže šampón na posilnenie vlasov zlepšiť ich rast?
Šampón na posilnenie vlasov sám o sebe nepomôže zlepšiť rast vlasov. Je formulovaný tak, aby pomáhal redukovať nadmerný kožný maz a podporoval vyváženú pokožku hlavy.

Tieto faktory sú však dôležité pri vytváraní optimálneho prostredia na podporu rastu vlasov. Šampón vždy odporúčame používať spolu s kondicionérom na obnovu vlasov a sérom Bio-Pilixin® v prípadoch, keď chcete pomôcť znížiť vypadávanie vlasov a zlepšiť rast vlasov.

Ako často by sa mal šampón na posilnenie vlasov aplikovať?
Šampón na posilnenie vlasov je určený na každodenné použitie bez odstraňovania prirodzene sa vyskytujúcich olejov z vlasov.

Odporúčané množstvo šampónu na posilnenie vlasov je 8 ml na jedno použitie. Fľaša obsahuje celkovo 250 ml a pri každodennom čistení vystačí približne na mesiac. Odporúča sa však upraviť použité množstvo podľa dĺžky vlasov, typu pokožky hlavy a osobných preferencií.

Prečo šampón na posilnenie vlasov neobsahuje sírany?
Sulfáty sú čistiace prostriedky, ktoré sa bežne vyskytujú v kozmetických a domácich čistiacich prostriedkoch. Sulfáty pôsobia na vlasovú pokožku a povrch vlasov, aby odstránili nánosy, ako sú nečistoty, olej a iné zvyšky produktov, pričom umožňujú penenie.

Keďže sírany sú vysoko účinné čistiace prostriedky a môžu byť v mnohých prípadoch skvelé, časom ich používanie môže viesť k tomu, že vlasy sú suché, drsné alebo krehké. Šampóny bez klasických sulfátov umožňujú tým, ktorí pociťujú suchosť od sulfátov, umývať vlasy a pokožku hlavy pravidelnejšie pri zachovaní kvality a lesku vlasov.

Je šampón dermatologicky testovaný?
Áno, náplasťové testy boli vykonané pod dermatologickou kontrolou na skupine 25 dobrovoľníkov s normálnou pokožkou. V testovanej skupine dobrovoľníkov sa nevyskytli žiadne podráždenia ani alergické reakcie.

Sú produkty bez alergénov?
Aj keď sú všetky naše produkty dermatologicky testované, nie sú bez alergénov. Eukalyptový olej (limonén) má senzibilizačné vlastnosti, čo znamená, že môže u niektorých jedincov vyvolať alergie. Dôrazne sa odporúča skontrolovať všetky zložky predtým, ako šampón začnete používať, aby ste sa uistili, že netrpíte žiadnou alergiou na uvedené zložky.
Ak si nie ste istý, vykonajte pred aplikáciou náplasťový test. Ak chcete vykonať náplasťový test, jednoducho naneste malé množstvo produktu na čistú oblasť pokožky predlaktia a po 24 hodinách oblasť opláchnite. Ak kedykoľvek počas testu spozorujete začervenanie, svrbenie, pľuzgiere alebo podráždenie, produkt nepoužívajte.

Bio-Pilixin® Šampón na posilnenie vlasov pre mužov 250 ml
Zloženie: Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Niacinamide, Sodium Chloride, Caffeine, Sodium Lauroyl Glutamate, Peg-90 Glyceryl Isostearate, Citric Acid, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-47, Alcohol, C12-14 Pareth-12, Sodium Benzoate, Sodium Pca, Sodium Lactate, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Potassium Sorbate, Arginine, Aspartic Acid, Curcuma Longa Callus Conditioned Media, Pca, Glycine, Alanine, Laureth-2, Serine, Valine, Pentylene Glycol, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Phytic Acid.
Použitie: 1. Dôkladne opláchnite vlasy. 2. Naneste primerané množstvo šampónu. 3. Vmasírujte šampón priamo do vlasov a pokožky hlavy. 4. Dôkladne opláchnite. 5. Po umytí sa odporúča použiť Bio-Pilixin® kondicionér. Odporúča sa používať denne.
Upozornenie: len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu oči dôkladne vypláchnite čistou teplou vodou. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte používať. Držte mimo dosahu detí.
Minimálna trvanlivosť do: uvedené na fľaši
Vyvinuté a vyrobené v Dánsku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.