BIBS darčekový set stredný, Baby Blue

1×1 set

Značka: BIBS

BIBS je obľúbená dánska značka s tradíciou výroby ikonických cumlíkov od roku 1978. Okrem cumlíkov BIBS ponúka aj pestrý prémiový sortiment pre najmenšie deti v minimalistickom škandinávskom dizajne a širokej farebnej palete. Všetky BIBS produkty sú garanciou najvyššej kvality detského sortimentu.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
43,99
Doprava zadarmo

O produkte: BIBS darčekový set stredný, Baby Blue 1×1 set

X011253

Hlavný popis produktu

Darčekové balenie obľúbených BIBS produktov, ktoré poteší nových či budúcich rodičov, ktorí chcú pre svoje dieťatko to najlepšie.
BIBS je obľúbená dánska značka s tradíciou výroby ikonických cumlíkov od roku 1978. Okrem cumlíkov BIBS ponúka aj pestrý prémiový sortiment pre najmenšie deti v minimalistickom škandinávskom dizajne a širokej farebnej palete. Všetky BIBS produkty sú garanciou najvyššej kvality detského sortimentu.
Tento darčekový balíček obsahuje:
BIBS Kangaroo maznáčik z BIO bavlny
BIBS mušelínové plienky z BIO bavlny 2ks
BIBS Baby Bitie hryzátko
BIBS Kangaroo maznáčik z BIO bavlny
BIBS Kangaroo maznáčik je vyrobený zo 100%-nej organickej BIO bavlny s certifikátom GOTS, ktorý je zárukou kvalitného ekologického výrobku. Z jednej strany je to bavlnený mušelín, jemný, hebký a priedušný, z druhej strany mäkučká česaná prémiová bavlna. Kvalitu použitého materiálu spoznáte na prvý dotyk.
Roztomilé ušká kengurky dopĺňa praktické pútko s krúžkom na upevnenie cumlíka, vďaka ktorému má dieťatko cumlík vždy nablízku. Milým detailom je malé vrecúško na cumlík či iné drobné poklady.
Maznáčik je najobľúbenejším spoločníkom dieťatka v podstate už od narodenia. Upokojuje a dodáva mu pocit bezpečia, slúži na pritúlenie, pohladenie, na cestách či vonku pripomína vôňu domova. Pre mnohé detičky je takýto mojkáčik nepostrádateľným pri ukľudnení a zaspávaní.
Rozmery: cca 40 x 40 cm (po rozprestretí).
Zloženie: 100%-ná organická BIO bavlna.
Certifikát: GOTS – Global Organic Textile Standard. Spĺňa prísne podmienky ekologického spracovania, výroby, balenia, označovania, obchodovania a distribúcie.
V súlade s európskym štandardom EN 71-1:2014+A1:2018 a EN 71-2:2011+A1:2014.
Starostlivosť: Pranie na 40°C v práčke a sušenie v sušičke na jemný program. Nežehliť, stratil by sa nariasený efekt mušelínu. Nečistiť chemicky. Čím viac sa mušelín perie, tým je mäkší a viac absorbuje vlhkosť. Používanie aviváže môže znižovať absorpčnú schopnosť.
BIBS mušelínové plienky z BIO bavlny 2ks
BIBS plienky sú vyrobené z nariaseného mušelínu zo 100% organickej bavlny s certifikátom GOTS, ktorý je zárukou kvalitného ekologického výrobku. Sú predprané a preto výnimočne mäkké, priedušné a savé, každým praním sa ešte viac zjemňujú. Mušelín je najhebkejšia bavlnená látka, mimoriadne príjemná na kontakt s jemnou detskou pokožkou.
BIBS plienky majú navyše unikátne zväčšené vešiakové pútko. Vďaka vlastnostiam priedušného a savého mušelínu a praktickému pútku zavinovačku ľahko premeníte na užitočných pomocníkov:
Ľahká prikrývka na spanie.
Podložka na spanie alebo prebaľovanie.
Zahalenie sa pri dojčení.
Plienka na odgrgnutie.
Osuška po kúpaní.
Podbradník.
Maznáčik.
Údržba: Pranie na 40°C v práčke, jemný program. Praním môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru plienok o cca 10%. Nežehliť, nečistiť chemicky, nesušiť v sušičke. Čím viac sa mušelín perie, tým je mäkší a viac absorbuje vlhkosť. Používanie aviváže môže znižovať absorpčnú schopnosť.
Zloženie: 100%-ná organická BIO bavlna GOTS.
Rozmery: 70 cm x 70 cm.
BIBS Baby Bitie hryzátko

BIBS Baby Bitie je hryzátko stvorené pre malé rúčky a pre upokojenie podráždených ďasien pri prerezávaní zúbkov. Hryzátko má rôzne textúry, je ľahké a zároveň dostatočne pružné a mäkké na to, aby pomohlo uľaviť svrbivým ďasnám.
Hryzátko je vyrobené z TPU, čo je potravinársky bezpečný termoplast, vďaka ktorému je veľmi pružné a jemne masíruje ďasná bez toho, aby na ňom zostávali stopy po zúbkoch.
Navrhnuté a vyrobené v Dánsku.
Bezpečný potravinársky termoplast, 100% bez BPA, PVC a ftalátov.
Príjemne mäkký a pružný materiál.
Testované a certifikované podľa EU noriem.
Vhodné od 3 mesiacov.
Čistite teplou vodou príp. jemným saponátom, sterilizujte obarením vriacou vodou.
Veľkosť cca 10 cm.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.