Bezdrôtový vstavaný ponorný mixér Ritter ESM 50

Značka: RITTER

Bezdrôtový tyčový mixér Ritter ESM50 je moderný kuchynský pomocník, ktorý je vďaka praktickému uloženiu ihneď po ruke: Nabíjacia stanica je pevne namontovaná v zásuvke - takže zariadenie je vždy na dosah a bezpečne odložené

259,67

O produkte: Bezdrôtový vstavaný ponorný mixér Ritter ESM 50

ee3440d5-227d-4d51-befe-258c795fd9b4

Hlavný popis produktu

Bezdrôtový tyčový mixér Ritter ESM50 je moderný kuchynský pomocník, ktorý je vďaka praktickému uloženiu ihneď po ruke: Nabíjacia stanica je pevne namontovaná v zásuvke - takže zariadenie je vždy na dosah a bezpečne odložené. Lítium-iónová batéria nahrádza často nepríjemný kábel a zaručuje absolútnu voľnosť pri varení.
Ovládanie je jednoduché a priame - stav batérie je možné kedykoľvek prečítať na LED displeji a vďaka trom možným úrovniam rýchlosti a atraktívnemu sortimentu príslušenstva je praktickosť tohto zariadenia úžasne doplnená.

Najväčšie výhody so vstavaným bezdrôtovým tyčovým mixérom od spoločnosti Ritter:
• Kvalitný výrobok nemeckej výroby.
• Nabíjacia stanica pevne zabudovaná v zásuvke.
• Vždy po ruke a vždy nabité.
• Akumulátorové napájanie pre slobodu pri varení.
• Tri stupne rýchlosti.
• Rôzne nadstavce.
• Opraviteľnosť.

Bezdrôtové pripojenie zaručí maximálnu voľnosť varenia a vy sa budete cítiť ako v budúcnosti.

Charakteristika a technické údaje:
Bezdrôtový vstavaný mixér
Nabíjacia stanica pevne namontovaná v zásuvke
Ukazovateľ nabíjania LED
Štyri nadstavce z ušľachtilej ocele
Tri úrovne rýchlosti: 12 000 ot / min; 9 000 otáčok za minútu; 6 000 ot./min
Hliníkový kryt, ergonomická plastová rukoväť
Bezpečnostný systém s dvoma prstami
Automatické bezpečnostné vypnutie v prípade preťaženia alebo prehriatia
Zásuvný zdroj pre nabíjaciu stanicu: Vstupné napätie 100-240 voltov
Batéria: 7,2 voltov; Lítium-iónová batéria; 2,1 Ah

Doprajte si skutočnú kvalitu nemeckého výrobcu Ritter. Bezdrôtový mixér ESM50 sa dodáva aj zo 4 nadstavcami: Univerzálny nôž: štandardný nadstavec na spracovanie väčšiny potravín, Šľahací disk: pre vzdušné šľahanie potravín, Miešací kotúč: na miešanie hustých krémových potravín, Rezací nôž: na krájanie mäsa a vláknitého ovocia a zeleniny.

Čo by ste mali vedieť o bezdrôtovom tyčovom mixéri?
1. Špeciálne vlastnosti tyčového mixéra
2. Ocenenia
3. Nadstavce pre tyčový mixér
4. Správne používanie

1. Špeciálne vlastnosti bezdrôtového tyčového mixéra
Bezdrôtový tyčový mixér je špeciálne navrhnutý pre inštaláciu do zásuviek, aby pracovná plocha v kuchyni zostala voľná a neslúžila ako polica pre mnoho ďalších kuchynských spotrebičov. Vďaka šikovnému vstavanému systému, má ESM20 pre vás veľa výhod.

Vyrobené v Nemecku
Aj so vstavaným bezdrôtovým tyčovým mixérom Ritter si pripomíname našu tradíciu a náš prísľub kvality „made in Germany“, takže je vyrobený prevažne z kvalitného a stabilného kovu, a preto má vysokú kvalitu materiálu.

Šikovné využitie úložného priestoru
Vďaka nabíjacej stanici, ktorá je pevne namontovaná v zásuvke, sa šikovne využije dostupný úložný priestor a pracovná plocha zostane vždy voľná. Nabíjaciu stanicu je možné kedykoľvek demontovať bez použitia náradia.

Žiadny nepríjemný kábel
Pretože vstavaný tyčový mixér je napájaný lítium-iónovou batériou, je možné ho použiť kdekoľvek bez nutnosti pripájania k zásuvke. To zaručuje najväčšiu možnú voľnosť pri varení. Navyše je vždy nabitý, pretože je uložený v nabíjacej stanici.

Rôzne stupne rýchlosti
Vstavaný tyčový mixér má tri rôzne úrovne rýchlosti a vždy sa spustí pri najvyššej úrovni rýchlosti. Medzi rôznymi úrovňami rýchlosti môžete prepínať jednoduchým stlačením vypínača.

Štyri rôzne nástavce
Univerzálny nástavec nie je vždy vhodný na každú prípravu alebo spracovanie jedla. Preto ponúkame štyri rôzne nástavce pre náš bezdrôtový vstavaný tyčový mixér. Podľa toho, aké jedlo budete spracúvať, sa môžete rozhodnúť, ktorý nástavec je najlepšie použiť. Viac informácií o nástavcov nájdete v časti: „Nástavce nášho tyčového mixéra“

Bezpečnostný systém zapínania dvoma prstami
Bezpečnostný systém zapínania dvoma prstami zaručuje používateľovi absolútnu bezpečnosť. Tlačidlo odomknutia, ktoré je potrebné stlačiť súčasne s tlačidlom napájania, zabráni náhodnej aktivácii.

Kolíky na mixéry
Aby bolo možné jedlo optimálne spracovať, tyčový mixér má na spodku mixovacej nohy kolíky, ktoré držia jedlo počas spracovania. Otvorený tvar mixéra zabraňuje upchávaniu pri sekaní tvrdých jedál.

Vymeniteľná batéria
Lítium-iónovú batériu vstavaného tyčového mixéra môžete v prípade poruchy rýchlo a ľahko vymeniť pomocou niekoľkých krokov. V duchu udržateľnosti je možné doobjednať náhradnú batériu v našom online obchode.

2. Ocenenia
Náš bezdrôtový vstavaný tyčový mixér získal od testovacieho časopisu Haus & Garten Test (číslo 06/2020) výsledok testu „VEĽMI DOBRÝ“ a známku 1,4.
Kritériá ako funkčnosť, manipulácia, spracovanie, ekológia a bezpečnosť boli zohľadnené a starostlivo vyhodnotené.
Záver testovacieho časopisu ETM: „Ručný mixér Ritter drví a mixuje spoľahlivo a pomerne rýchlo. Bez námahy pripravuje polievku, smotanu a omáčky. Okrem svojho výkonu zaujme elegantným a moderným dizajnom. “

3. Nadstavce pre tyčový mixér
Vstavaný bezdrôtový tyčový mixér je možné použiť na sekanie, pyré, penenie a miešanie rôznych jedál. Ritter ponúka rôzne nástavce v závislosti od požadovaného výsledku a konzistencie jedla.

Univerzálny nôž
Tento nôž sa dá univerzálne použiť a je vhodný na sekanie a prípravu pyré väčšiny jedál. Tvrdé aj tuhé jedlá je rovnako možné pripraviť vďaka špeciálnemu tvaru univerzálneho noža.

Rezací nôž
Rezací nôž obzvlášť dobre krája mäso aj vláknité ovocie a zeleninu, ako je špargľa, špenát alebo ananás. Mäso by však malo byť bez kostí a šliach, aby ho bolo možné spracovať.

Šľahací disk
Šľahací disk sa používa na šľahanie penivých a vzdušných jedál, ako sú smotana alebo bielky. Špeciálny tvar šľahacieho disku je ideálny aj na emulgovanie napríklad šalátových dresingov a omáčok.

Miešací disk
Miešací disk je vhodný na miešanie hustých krémových jedál, ako napr. na prípravu majonézy, omáčok alebo kaše. Aj ľahké cesto na palacinky sa dá rýchlo a ľahko miešať pomocou mixovacieho disku. Rovnako ako v prípade šľahacieho disku, aj šalátové dresingy a omáčky je možné emulgovať pomocou miešacieho disku.

4. Správne používanie
V prvom rade: Ručný mixér by sa mal spustiť, len keď je v nádobe. Naopak, samozrejme: najskôr vypnite tyčový mixér a potom ho vyberte z nádoby. Je rovnako dôležité, aby bol tyčový mixér vždy privedený k nádobe, a nie nádoba k ručnému mixéru.
Zapnutie tyčového mixéra funguje v dvoch jednoduchých krokoch: 1. Stlačte a podržte odomykacie tlačidlo. 2. Krátko stlačte na dve sekundy vypínač, ktorý sa nachádza priamo pod odomykacím tlačidlom. Ručný mixér bude teraz fungovať, kým neodstránite prst z tlačidla odomknutia.
Všeobecne je jedlo s tekutinou ľahšie a ľahšie spracovateľné ako jedlo bez tekutiny. Vždy by sa však malo zabezpečiť, aby bol tyčový mixér zapnutý až po úplnom ponorení do mixovaného jedla.


Či už sekanie, pyré, napenenie alebo miešanie, s bezdrôtovým vstavaným tyčovým mixérom ESM50 máte všetko v jednom prístroji. Multifunkčný tyčový mixér, ktorý je nielen vždy po ruke, je aj rýchly a ľahko použiteľný bez problémov s káblami. Dokonca je koniec aj dlhému prehrabávaniu sa v hlbokých kuchynských skrinkách, pretože nabíjacia stanica je pevne namontovaná v zásuvke. Vždy nabitý a pripravený na použitie - bezdrôtový vstavaný ručný mixér vyrobený v Nemecku - ako všetko od spoločnosti Ritter!

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.