Berserra

1×20 cps, výživový doplnok

Značka: BERB
BERSERRA prináša alternatívu pre normalizáciu trávenia.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

12,19
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X57965 ADC

Tradičná čínska medicína pozná berberín už 2000 rokov a ako účinná látka sa predáva v 50 krajinách sveta. V inovatívnej trojkombinácii v produktovom rade Berberín je konečne dostupný na Slovensku.

Množstvo v 1 kapsule:

Berberín 500 MG

Pôsobenie:

BERSERRA obsahuje prírodný extrakt z dráča indického s obsahom berberínu. Dráč indický (Berberis aristata), ktorý rastie v Indii a Nepále, obsahuje ako hlavnú zložku silne účinný alkaloid berberín. Aj v strednej Európe rastie dráč obyčajný (Berberis vulgaris), ktorý tiež obsahuje berberín, avšak nie v takom množstve ako v dráči indickom. Berberín sa často používa v tradičnej čínskej medicíne k liečbe mnohých ochorení. Berberín prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému a normálnej hladine cholesterolu v krvi. Podporuje tiež normálnu činnosť pečene a normálnu hladinu glukózy v krvi. Prináša alternatívu pre normalizáciu trávenia.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie pre dospelých nad 18 rokov je užívať jednu kapsulu 3 x denne. Kapsule sú vegánske so zložkami čisto rastlinného pôvodu (Vcaps®). Odolávajú tráviacim šťavám v ústach, pažeráku a v hltane a rozpúšťajú sa v žalúdku. Tým zabezpečujú absenciu horkej chuti a lepšie vstrebanie berberínu do organizmu.

Veľkosť balenia:

13 g (20 kapsúl)


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.