Bepanthen Baby

1×100 g, masť

Značka: BEPANTHEN
4.9

Jemná, ochranná masť na každodennú starostlivosť nielen o pokožku detského zadočka. Podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky a pomáha ju chrániť pred vznikom zaparenín. Takisto pomáha pri starostlivosti o bradavky mamičiek pri dojčení a o suchú pokožku celej rodiny. Vhodná už do pôrodnice.

Zľava z nákupu s Dr. Max CLUB. Pri kúpe od 2ks Bepanthen Baby, 100 g, získate výhodú cenu 10,49 € za 1 ks. Pri kúpe od 4 ks získate výhodnú cenu 9,99 € za ks.
Varianty podľa hmotnosti
10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Bepanthen Baby 1×100 g, masť

X40492 ADC

Opis produktu

Lámete si hlavu s tým, čo do pôrodnice? Nemala by vám chýbať ochranná masť Bepanthen Baby. Účinne totiž pomáha udržiavať pokožku zadočka zdravú a chráni ju pred vznikom zaparenín. Masť obsahuje pantenol (provitamín B5), ktorý podporuje prirodzenú regeneráciu ochrannej bariéry citlivej pokožky a udržiava ju jemnú a hydratovanú. Masť sa ľahko rozotiera a je možné ju používať pravidelne a dlhodobo. Je vhodná aj pre predčasne narodené bábätká a dojčiace mamičky ju využijú pri starostlivosti o bradavky. Masť Bepanthen Baby si obľúbi aj zvyšok rodiny ako prípravok na starostlivosť a regeneráciu suchej a namáhanej pokožky – môžete ho používať napr. na tvár, pery, ruky, lakte, päty, chodidlá, nohy a pod

Výhody produktu

  • Vhodná na dlhodobé, každodenné používanie
  • Obsahuje 5 % pantenol (provitamín B5), mandľový olej, lanolín
  • Bez farbív a parfumov
  • Klinicky testované: pomáha chrániť pred vznikom zaparenín

Pre koho je masť vhodná?

  • Pre bábätká na starostlivosť o pokožku zadočka
  • Pre mamičky na starostlivosť o bradavky pri dojčení
  • Pre celú rodinu na starostlivosť o suchú pokožku
  • Pre športovcov, ktorým hrozí riziko vzniku zaparenín (cyklisti, bežci a pod.)
  • Pre seniorov, ľudí s nadváhou a pre všetkých, ktorým hrozí riziko vzniku zaparenín

Spôsob použitia

Pri každom prebaľovaní aplikujte na čistú a suchú pokožku bábätka tenkú vrstvu masti. Pomáhate tak chrániť pokožku zadočka pred vznikom zaparenín, začervenaním a podráždením. Pri použití masti na bradavky sa odporúča pred dojčením odstrániť viditeľné zvyšky masti. Na regeneráciu suchej pokožky aplikujte masť v tenkej vrstve na danú oblasť niekoľkokrát denne. Zapareniny nie sú len problémom bábätiek. Môžu sa objaviť aj u športovcov, ľudí s nadváhou alebo u seniorov. Jednoducho všade tam, kde koža nedýcha a dochádza k jej treniu.

Špecifiká produktu

Prípravok Bepanthen Baby vďaka mastnej konzistencii vytvára na pokožke transparentnú priedušnú ochrannú vrstvu. Obsahuje okrem mastného základu aj 5 % pantenol (provitamín B5). Táto zložka prispieva k posilneniu prirodzených regeneračných procesov pokožky. Ďalej obsahuje ochranný mandľový olej a lanolín.

Zloženie

Aqua, Lanolin, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera Alba, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ozokerite, Glyceryl Oleate, Lanolin Alcohol

Hlavná zložka: Pantenol

Ďalšie informácie

Minimálna trvanlivosť prípravku Bepanthen Baby je 24 mesiacov a odporúčaná lehota spotrebovania po otvorení je 12
mesiacov. Bepanthen Baby je kozmetický výrobok.

Vyskúšajte ďalšie produkty Bepanthen

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.