BepanGel Hojivý gél na ošetrenie rán

1×50 g, gél

Značka: BAYER

Moderný hydrogél na ošetrovanie drobných poranení: odreniny a popraskaná koža, rezné rany, popáleniny od slnka, iné popáleniny. Vlhké hojenie rán. Chráni rany pred ďalšou infekciou a vysušovaním. Zabraňuje vzniku chrást a znižuje riziko vzniku jaziev. Urýchľuje hojenie, chladí a nepáli. Bez parabénov.

13,29
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: BepanGel Hojivý gél na ošetrenie rán 1×50 g, gél

X42019 ADC

BepanGel Hojivý gél 50 g -  Veľký pomocník na malé rany 

Popis produktu

BepanGel je moderný hydrokoloidný gél určený na ošetrovanie rôznych typov drobných poranení kože, ako sú napr. odreniny, rezné rany, popáleniny, popraskaná koža či popáleniny od slnka.

Vlhké hojenie rán. BepanGel vytvára prirodzené mikroprostredie na hojenie. Chladí a nepáli. Po nanesení vytvára vrstvu, ktorá pohlcuje prebytočnú vlhkosť a chráni pred vysušovaním a ďalšou infekciou.

Pri bežnom hojení rany sa na nej začína vytvárať chrasta, čo však spomaľuje proces hojenia a výrazne zvyšuje pravdepodobnosť vzniku jazvy.  BepanGel hojivý hydrogél udržiava optimálne mikroprostredie v rane, čo pomáha predchádzať vzniku chrást, tvorbe jaziev a urýchľuje hojenie rany.

BepanGel je hydrokoloidný gél bez parabénov.

 

Výhody výrobku

 

  • Urýchľuje hojenie rán
  • Chráni pred ďalšou infekciou
  •  Udržiava v rane optimálne mikroprostredie
  • Znižuje riziko vzniku jaziev
  • Chladí a nepáli
  • Bez parabénov

Spôsob použitia 

Tenkú vrstvu prípravku BepanGel aplikujte na ošetrovanú oblasť pokožky a nedotýkajte sa rany tubou. Gél nerozotierajte. Aplikáciu opakujte podľa potreby. Ak je to nevyhnutné, priložte náplasť alebo obväz.

Špecifiká výrobku

Vytvára prirodzené mikroprostredie na hojenie rany. Reguluje vlhkosť a pH v rane. Tým urýchľuje prirodzenú regeneráciu pokožky a pomáha pri hojení. BepanGel je hojivý hydrogél bez obsahu parabénov.

Zloženie

kyslý koloidný karbomér, karnozín, voda, benzoan sodný, sorban draselný

Ďalšie informácie

BepanGel Hojivý gél je zdravotnícka pomôcka.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.