Beggs Kids Vitamin D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml)

1×30 ml, výživový doplnok

Značka: BEGGS

Vitamín D vo forme kvapiek vhodný pre celú rodinu. Kvapky umožňujú jednoduché dávkovanie. Vitamín D patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch. Preto základ týchto kvapiek tvorí olivový olej z ekologického poľnohospodárstva.

9,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Beggs Kids Vitamin D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml) 1×30 ml, výživový doplnok

X012302

Hlavný popis produktu

Kids Vitamin D3 400 IU Olive Oil, výživový doplnok, 30 ml

Výživový doplnok s vitamínom D3 pre deti

Vitamín D vo forme kvapiek vhodný pre celú rodinu. Kvapky umožňujú jednoduché dávkovanie. Vitamín D patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch. Preto základ týchto kvapiek tvorí olivový olej z ekologického poľnohospodárstva.

Vitamín D vo forme kvapiek obsahuje v každej kvapke 400 IU (10 μg) vitamínu D3, ktorý je potrebný na normálny rast a vývoj kostí detí. Vitamín D tiež prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vitamín D odporúčame užívať každému najmä počas zimných mesiacov pri nedostatku slnečného žiarenia, ďalej osobám s obmedzeným pobytom na slnku.

100 % vegetariánsky, bezgluténový, bez laktózy, bez sóje, bez syntetických aditív
Vyrobené v ČR
Vhodné pre deti od narodenia
Testované akreditovaným laboratóriom
Zloženie: olivový olej**, vitamín D3 (cholekalciferol).

**z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva BE-BIO-01

Zloženie:

1 kvapka obsahuje:

% RHP*

vitamín D3 (cholekalciferol)

10 μg (400 IU) v olejovej báze

200 %



*RHP – Denná referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok

Dávkovanie: 1 kvapka denne.

Upozornenie: Ukladajte mimo dosahu detí. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vhodné pre deti od narodenia.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a slnečným žiarením. Uchovávajte v suchu a tme.

Objem: 30 ml

Vyrobené pre Simply nature, s.r.o., V zahrádkách 1952/50, Žižkov, 130 00 Praha 3, Česká republika

O značke: Sme Beggs. Tvorcovia a spokojní rodičia, ktorí rastú so svojimi deťmi. Rodičovstvo neberieme ako povinnosť. Pre nás sú deti tými najlepšími učiteľmi. Ukazujú nám, ako je v živote dôležité spomaliť, byť všímaví a mať radosť z každého dňa.

Náš cieľ bol jasný – vytvoriť inovatívnu, kvalitnú radu chutných produktov, ktoré by rozumeli deťom. Na základe toho vznikli pilotné receptúry detských mliek, príkrmov či nápojov. Sme hrdí na to, že iniciátormi a tvorcami Beggs sú mindfulness rodičia. Aktívni, všímaví a úprimne milujúci ľudia, ktorí žijú pre svoje deti tu a teraz. Pretože šťastné detstvo začína spokojným rodičovstvom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.