BEBA COMFORT 3 HM-O

1×800 g, dojčenská výživa, od 12. mesiaca

Značka: BEBA
3.0

Instantná následná výživa dojčiat určená na výživu dojčiat od ukončeného 12. mesiaca. Obsahuje vitamíny A, C, D sa podieľajú na normálnom fungovaní imunitného systému.

18,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BEBA COMFORT 3 HM-O 1×800 g, dojčenská výživa, od 12. mesiaca

X42205 ADC

Od ukončeného 12. mesiaca. Obsahuje oligosacharidy (2'-fukozyllaktózu), ktoré sú štruktúrou podobné tým v materskom mlieku. Optipro® je špeciálny proces na získanie zmesi bielkovín s cieľom priblížiť sa materskému mlieku. Minerálne látky železo, zinok a vitamíny A, C, D sa podieľajú na normálnom fungovaní imunitného systému. Mliečna výživa je vďaka recyklovateľnej plechovke a ekologickému veku dobre chránená pred vzduchom a vlhkosťou. Odmerka je uložená v oddelenom priestore plechovky a tým je zabezpečené hygienické riešenie.

Dávkovanie a spôsob užívania

Pre zdravie dieťaťa je dôležité dodržať návod na prípravu a podmienky uchovania a skladovania výrobku.

Návod na prípravu:

1. Pred prípravou dojčenskej výživy je potrebné dôkladne si umyť ruky.

2. Nádobu na kŕmenie dôkladne umyť (fľašku alebo hrnček).

3. Pitnú vodu prevárať päť minút, nechať vychladnúť

4. Polovicu prevarenej vody (pozri tabuľku), vychladenú asi na 40°C, vliať do nádoby. Teplota vody nad 45°C baktérie mliečneho kvasenia ničí.

5. Priloženou odmerkou odobrať prášok (pozri tabuľku) a vsypať do nádoby. Prášok v odmerke musí byť vždy zarovnaný!

6. Dôkladne potrepať, v prípade hrnčeka zamiešať.

7. Doplniť nádobu prevarenou vodou do požadovaného množstva (pozri tabuľku).

8. Ešte raz dobre potrepať, aby sa prášok úplne rozpustil, v prípade hrnčeka zamiešať.

9. Overiť vyhovujúcu teplotu pripravenej výživy.

10. Po každom použití obal dôkladne uzatvoriť a skladovať v suchu pri izbovej teplote.

Upozornenie: Pri kŕmení nenechávať dieťa bez dohľadu. Nie je určená ako výživa pre dojčatá do 12 mesiacov. Potravina by mala byt iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa. Zavádzanie náhradnej dojčenskej výživy konzultovať s vaším lekárom alebo kompetentným zdravotníckym odborníkom. Účelom náhradného dojčenského mlieka je zastúpiť materské mlieko v prípade, keď sa matka rozhodne prestať dojčiť alebo z určitých dôvodov dojčenie nie je možné.

Zloženie:  sušená srvátka, odtučnené mlieko, rastlinné oleje (slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, repkový nízkoerukový, slnečnicový), laktóza, minerálne látky (vápenaté soli kyseliny citrónovej, citran draselný, chlorid horečnatý, hydroxid draselný, chlorid draselný, sodné soli kyseliny fosforečnej, chlorid sodný, hydroxid vápenatý, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selénan sodný), 2'-fukosyllaktosa, olej z Mortierella alpina, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), emulgátor (sójový lecitín), cholín bitartát, L-fenylalanín, vitamíny (L-askorbát sodný, DL-alfa-tokoferyl acetát, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, tiamín-mononitrát, riboflavín, retinyl-acetát, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín), baktérie mliečneho kvasenia (Lactobacillus reuteri DSM 17938; 8,9 × 107 KTJ / 100 g prášku na konci minimálnej trvanlivosti), taurín, L-histidín, inositol, nukleotidy [ky selina cytidín-5'-fosforečná (CMP), sodné soli kyseliny uridín-5'-fosforečnej (UMP), kyselina adenozín-5'-fosforečná (AMP), sodné soli kyseliny guanozín-5'-fosforečnej (GMP)], L -karnitin, bielkoviny mliečnej srvátky.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.