Rybí olej v zime ochráni vašu pleť aj zdravie

23. 12. 2020 · Redakcia BeautyClub Dr.Max · 6 minút na prečítanie
  • doplnky
  • omega 3 mastné kyseliny
  • rybí olej
si rozhodne zaslúžia vašu pozornosť. Existuje viacero možností, ako ich dostať do svojho jedálnička – či už zvýšite konzumáciu tučných rýb, siahnete po kvalitných výživových doplnkoch alebo stavíte na osvedčený rybí olej. Vaše telo sa vám odvďačí žiarivou pokožkou aj odolnosťou voči chorobám!
1×180 cps, rybí olej
Jedna tableta denne prispieva k normálnej hladine cholesterolu v krvi. Určené pre osoby s vysokou hodnotou cholesterolu. Výživový doplnok znižuje hodnoty cholesterolu na normálnu úroveň. Prispieva k nižšiemu výskytu chorôb srdca a ciev.
1×200 g, iecoris aselli oleum
Prírodný olej z tresčej pečene s obsahom omega-3 mastných kyselín a vitamínov A a D v prirodzenej forme. Neobsahuje žiadne prídavné látky ani konzervanty.
1×250 ml, výživový doplnok
Prípravok obsahuje tekutý rybí olej z pečene nórskych tresiek. Príjemná ovocná chuť pre deti.
1×250 ml, z pečene tresiek
Nórsky rybí tuk Möller's je rybí tuk najvyššej kvality vyrobený z tresčej pečene priamo v Nórsku. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny a vitamíny A,D a E, ktoré sú dôležité pre optimálny vývoj a udržiavanie zdravia človeka.
1×200 tbl, výživový doplnok
Doplnok výživy obsahujúci nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E. Posilňuje srdce, mozog, zrak. Udržiava správnu hladinu cholesterolu. Chráni pred oxidačným stresom.
1×250 ml, citrusová príchuť
Obsahuje DHA, ktoré prispieva k normálnej funkcii mozgu a zraku. Citrusová príchuť.
1×90 cps, výživový doplnok
Kapsuly obsahujú rybí olej s mimoriadne vysokým obsahom najpotrebnejších omega-3 mastných kyselín EPA a DHA.
1×90 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok, ktorý prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu a zraku.
. Pokiaľ často trpíte chrípkou, nachladnutím alebo ste dlhšiu dobu užívali antibiotiká, mali by ste ich doplniť vhodnou formou, napríklad konzumáciou rybieho oleja dvakrát týždenne.
Mnoho odborníkov ich považuje za účinnú prevenciu voči Alzheimerovej chorobe.
, atopická suchá koža či rôzne zápaly. Naopak, zvýšený príjem v podobe pravidelnej konzumácie rýb alebo rybieho oleja pôsobí na pokožku omladzujúco a chráni ju pred fotostarnutím (teda predčasným starnutím kože vplyvom UV žiarenia).
. Ak celý život bojujete so suchou pokožkou, prípadne vás sužujú ekzémy, dajte šancu omega-3 mastným kyselinám, a to najmä v zimných mesiacoch. Esenciálne mastné kyseliny zohrávajú dôležitú úlohu pri tvorbe lipidov v koži, ktoré vás chránia pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Vaša pleť bude hĺbkovo vyživená, lepšie hydratovaná a zmierni sa aj jej podráždenie.
1×200 tbl, liek
Liek obsahuje minerálny prvok horčík
1×30 tbl
Výživový doplnok na na redukciu cholesterolu. Obsahuje prémiové štandardizované prírodné extrakty bergamotu a artičoku, fytosteroly, a vitamín C.
1×60 cps, výživový doplnok
Čierny cesnak s obsahom zdraviu prospešných látok vo vysokých koncentráciách sa vyznačuje širokou škálou pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu a lipidov (tukov) v krvi. Pôsobí tiež ako antioxidant a podporuje posilnenie imunitného systému. Fermentácia jeho účinky znásobí, navyše ho zbaví nepríjemného zápachu a pálčivé chuti.
1×250 ml, citrusová príchuť
Obsahuje DHA, ktoré prispieva k normálnej funkcii mozgu a zraku. Citrusová príchuť.
1×90 cps, výživový doplnok
Kapsuly obsahujú rybí olej s mimoriadne vysokým obsahom najpotrebnejších omega-3 mastných kyselín EPA a DHA.
1×90 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok, ktorý prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu a zraku.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s koenzýmom Q10 a tiamínom pre správnu funkciu srdca.
1×30 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok Armolipid Plus napomáha v kombinácii s vhodnou stravou kontrolovať cholesterol a triacylglyceroly v plazme.
vám pomôžu s ľahším priebehom náročného obdobia gravidity, pretože udržiavajú cievy a tlak v dobrej kondícii. Nezabudnite na ne ani počas dojčenia, kedy bábätko potrebuje dostatok kvalitných živín pre svoj rast a vývoj.
Športovci často hľadajú kvalitné suplementy, ktoré im dodajú viac energie, zlepšia športový výkon, prípade pomôžu s redakciou tuku. Svojimi cennými vlastnosťami si ich získal práve rybí tuk, ktorý prijímajú buď zvýšenou konzumáciou rýb alebo vo forme výživových doplnkov. Omega-3 mastné kyseliny preukázateľne zlepšujú využitie energie z tukov, čím pomáhajú budovať svalovú hmotu, ba dokonca aj chudnúť. Významný je ich protizápalový účinok.

Vo všeobecnosti platí, že rybí tuk je jedna z najzdravším látok na svete, no treba ju dávkovať opatrne a vyberať si kvalitné zdroje. Odporúčané množstvo je minimálne 1 gram denne. V lekárni nájdete rôzne doplnky s obsahom omega-3 mastných kyselín, ktoré je potrebné užívať s jedlom alebo po jedle. Zabezpečia vám správne vstrebávanie vitamínov A, D, K, E, rozpustných práve v tukoch.

Ak sa rozhodnete zvýšiť konzumáciu potravín s obsahom omega-3 mastných kyselín, mali by ste vedieť, že filety z mastných rýb obsahujú až 30 percent oleja. Sardely, sleď, sardinky, losos, pstruh či makrela sú bohatým zdrojom týchto esenciálnych látok, no dôležitá je aj ich príprava – naložením do oleja alebo vyprážaním sa ich obsah výrazne znižuje. Medzi alternatívne zdroje patrí konopné či ľanové semienko, vlašské orechy, chia semiačka a špenát.

20 šumivých tabliet
Šumivé tablety s obsahom vitamínu C a zinku, s príchuťou citrónov. So sladidlom.
10 vreciek, teplý nápoj s vitamínom C
Obsahuje vitamín C, zinok, extrakty z kvetov bazy čiernej a ibišteka krvavého. S príchuťou malín a lesných plodov.
1×150 tbl, multivitamín
Prípravok pre dospelých s obsahom vitamínov a minerálov.
1×30 cps
Výživový doplnok. Prípravok obsahuje kombináciu vitamínu C, zinku a extraktu z echinacey s postupným uvoľňovaním.
1×100 tbl, výživový doplnok
Multivitamínove tabletky.
1×30 cps, výživový doplnok
Vitamín C s postupným uvoľňovaním pre správnu funkciu imunitného systému.
1×90 tbl, žuvacie tablety
4.9
(9)
Výživový doplnok s obsahom vitamínu C pre správnu funkciu imunitného systému.
1×20 tbl, šumové tablety
Výživový doplnok s obsahom vitamínu C pre správnu funkciu imunitného systému.

Ďalšie články k téme Rybí olej v zime ochráni vašu pleť aj zdravie