Aj pokožka si potrebuje chrániť svoje zdravie. Podporte ju kvalitnou kozmetikou s obsahom termálnej vody

7. 9. 2021 · 4 minúty na prečítanie

Chápať, čo vaša koža potrebuje, môže byť časom zložité. Jej kondícia a vzhľad sú ovplyvnené mnohými faktormi, vrátane stravovania, denných zvyklostí a momentálneho klimatu. Nie je preto prekvapujúce, že čoraz viac žien charakterizuje svoju kožu ako citlivú, zapálenú alebo náchylnú k problémom. Kľúčom k dosiahnutiu krásnej kože je predovšetkým jej zdravie.

Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Aj pokožka si potrebuje chrániť svoje zdravie. Podporte ju kvalitnou kozmetikou s obsahom termálnej vody

Porozumieť potrebám vlastnej kože  môže byť občas náročné. Jej stav a kvalitu ovplyvňujú  rôzne faktory, vrátane nášho jedálnička,  denných návykov alebo aktuálneho počasia. Nečudo, že stále viac žien opisuje  svoju pleť ako citlivú, podráždenú či problematickú. Ak túžite po krásnej pokožke,  tá musí byť v prvom rade zdravá. 

So správnou výživou a ochranou jej pomôže  francúzska kozmetika URIAGE, vyvíjaná v spolupráci s dermatológmi a farmaceutmi.

Z rímskych kúpeľov až do vašej kúpeľne

V prípade, že hľadáte funkčnú kozmetiku, ktorá vás zbytočne nepodráždi, spoľahnite sa na skutočných špecialistov v oblasti starostlivosti o pleť. Výrobca francúzskej lekárenskej kozmetiky URIAGE má za sebou dlhoročnú kúpeľnú tradíciu. Za ten čas sa stal skúseným odborníkom na najrôznejšie kožné problémy a ochorenia.

Vzniku značky predchádzala výstavba kúpeľného komplexu na mieste pôvodných rímskych kúpeľov. Už antickí Rimania poznali účinky termálnej vody Uriage, ktorá tvorí základ všetkých výrobkov URIAGE. V 19. storočí potvrdila jedinečné liečebné účinky Termálnej vody Uriage aj Francúzska lekárska akadémia a v roku 1992 uzreli svetlo sveta prvé prípravky s obsahom termálnej vody, ako ich poznáme aj dnes.

Zázrak menom Termálna voda

Zaujíma vás, v čom spočíva tajomstvo úspechu tejto celosvetovo obľúbenej kozmetiky? Tým najväčším je práve obsah liečivej Termálnej vody Uriage, ktorá má preukázateľne hojivé, hydratačné a upokojujúce účinky na našu pleť.

Táto unikátna voda pramení priamo v srdci francúzskych Álp. Trvá jej približne 75 rokov, než prejde cez geologické podložie, bohaté na vzácne minerálne a stopové prvky, ktoré prirodzene posilňujú ochrannú bariéru pokožky. Aby nič zo svojich benefitov netratila, stáča sa priamo nad prameňom.

Vďaka svojmu izotonickému zloženiu, Termálna voda Uriage nemení veľkosť ani objem kožných buniek, čím kožu zbytočne nedráždi ani nezaťažuje. Už 200 rokov sa používa vo francúzskom Termálnom Centre na liečbu pacientov so psoriázou, atopickým ekzémom, seboreou či rosaceou.

Pozná riešenie na každý kožný problém

Kúpou kozmetiky URIAGE získate spoľahlivého spojenca v boji za zdravie vašej pleti. Prípravky v sebe spájajú to najlepšie z vlastností Termálnej vody Uriage a originálne účinné látky. V súčasnosti ide až o 23 patentov, ktoré robia z prípravkov URIAGE obľúbených pomocníkov mnohých kožných špecialistov a lekárov.

 

V ponuke lekární Dr. Max nájdete špeciálne línie, určené pre extrémne vysušenú pokožku malých i veľkých, začervenanú kožu, bojujúcu s rosaceou, aknóznu mladú pleť i zrelú pokožku, ktorú trápia vrásky. Prípravky URIAGE s obsahom SPF vás ochránia pred slnkom, iné s obsahom zinku alebo iných špeciálnych zložiek si poriadia s narušenou kožnou bariérou. Pre najmenších je určený rad výrobkov Bebé, ktoré udržia ich pleť v suchu a čistote a zároveň rešpektujú potreby tej najcitlivejšej kože.

Na tieto prípravky nedáme dopustiť

S príchodom studeného a sychravého počasia mnoho ľudí bojuje s nepríjemných svrbením po celom tele. Pokožka sa rýchlo dostáva do diskomfortu a práve svrbenie je spôsob, akým sa vám snaží naznačiť, že potrebuje pridať na starostlivosti. Ochrániť ju môžete pravidelným používaním vyživujúcej kozmetiky.

Vyskúšajte upokojujúci olejový balzam URIAGE Xemose. Olej vám na koži vytvorí ochranný film, vďaka čomu sa vaša pleť rýchlo upokojí. Navyše, ihneď po aplikácii sa vsiakne, čo oceníte, keď sa ráno ponáhľate do práce.

Vedeli ste, že každá koža sa môže stať odrazu precitlivenou a intolerantnou? Ak odrazu netolerujete vašu klasickú kozmetiku, trápi vás neustále pnutie, svrbenie či dokonca pálenie, je načase siahnuť po špeciálnych prípravkoch.

Výživný pleťový krém URIAGE Toléderm Control Rich Soothing Care s obsahom 91 % prírodných zložiek bez konzervantov, silikónov, alkoholu a parfumácie, poskytne vašej pleti okamžitú úľavu a dokáže ju účinne upokojiť a hydratovať.

 

Prírodnú vodu URIAGE nájdete v predaji aj v podobe spreja s obsahom čistej 100 % termálnej vody. Je neskutočne všestranná – využijete ju pri športe, opaľovaní, depilácii, perfektne fixuje mejkap a hydratuje pleť, kedykoľvek sa vám zažiada.

Dokáže tiež pomôcť pri ekzémoch, dermatózach či spálení sa na slnku, rýchlo upokojí podráždenú a začervenanú pleť a odporúča sa aj po dermoestetických zákrokoch. Dopustiť na túto zázračnú vodu nedajú ani mnohé mamičky, ktorým pomáha pri ošetrovaní detskej pokožky.

Ďalšie články k téme Aj pokožka si potrebuje chrániť svoje zdravie. Podporte ju kvalitnou kozmetikou s obsahom termálnej vody

O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora
O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora