Beauty Formulas Osviežujúci a rozjasňujúci sprej s vitamínom C

1×55 ml, sprej s vitamínom C

Pokročilá rada starostlivosti o pleť, ktorá vám pomôže odhaliť vašu vnútornú žiaru. Formulované s vitamínom C a Pro-B5, ktoré poskytujú výživu, ktorú vaša pleť potrebuje, aby vyzerala žiarivo, sviežo a energicky.
2,49
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Beauty Formulas Osviežujúci a rozjasňujúci sprej s vitamínom C 1×55 ml, sprej s vitamínom C

X68400

Pokročilá rada starostlivosti o pleť, ktorá vám pomôže odhaliť vašu vnútornú žiaru. Formulované s vitamínom C a Pro-B5, ktoré poskytujú výživu, ktorú vaša pleť potrebuje, aby vyzerala žiarivo a sviežo. Naša pleťová hmla je vytvorená pomocou zmesi hydratačných látok, ktoré rýchlo hydratujú Vašu pleť. Dodáva sa v jemnej a osviežujúcej hmle, ktorá zanechá Vašu pokožku sviežu a energickú. Návod na použitie: Odskrutkujte viečko a opatrne nasprejujte na tvár zo vzdialenosti 15cm, oči a pusu nechajte zatvorené. Zaskrutkujte späť viečko. Ideálne na pravidelné užívanie.

Varovanie: Vyhnite sa kontaktu s očami. Pokiaľ sa hmla dostane do očí, vypláchnite ich čistou teplou vodou. V prípade podráždenia prestaňte používať. Pokiaľ symptómy pretrvajú, vyhľadajte pomoc lekára. Neaplikujte na poškodenú pleť. Len na vonkajšie použitie. Používajte len podľa určenia. Uchovajte mimo dosahu detí. Zloženie: Aqua, Glycerín, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamín C), Panthenol (Pro-Vitamín B5), Sodium gluconate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydroxyetylcellulose, Parfum.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.