BEAUTY FORMULAS Hĺbkovo čistiace pásky na nos s vilínom

1×6 ks, čistiace pásky na nos

Čistiace pásky na nos Deep Cleansing Nose Pore Strips sú dermatologicky testované a vyrobené pre jednoduché odstránenie nečistôt, mastnoty, pórov a čiernych bodiek z oblasti nosa.

5,69
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BEAUTY FORMULAS Hĺbkovo čistiace pásky na nos s vilínom 1×6 ks, čistiace pásky na nos

X55333

Hlavný popis produktu

Čistiace pásky na nos Deep Cleansing Nose Pore Strips sú dermatologicky testované a vyrobené pre jednoduché odstránenie nečistôt, mastnoty, pórov a čiernych bodiek z oblasti nosa. Výsledky sú okamžité, zanechávajú pokožku čistú a jasnú. Akonáhle odstránite pásku z tváre, jej stiahnutím pomôžete odstrániť všetky nečistoty a mastnoty usadené v póroch.

Návod na použitie:

Navlhčite oblasť nosa, aby pásik priľnul k suchej pokožke. Osušte si ruky a stiahnite opasok z plastovej fólie. Aplikujte prúžok na navlhčenú oblasť nosa hladkou stranou nadol a zatlačte, aby ste zaistili dobrý kontakt s pokožkou. Pásik nechajte asi 10-15 minút pôsobiť. Keď pásik začne tuhnúť, môžete ho pomaly začať odstraňovať. Pásik pomaly odlepujte, počnúc od okrajov a ťahaním smerom k stredu. Ak pásik príliš silno priľne k pokožke alebo je jeho odstránenie bolestivé, opasok dôkladne navlhčite a opatrne odlúpnite.

Upozornenie:

Odporúčané používať 1-2x týždenne. Nepoužívajte viac ako 3x týždenne. Nepoužívajte na podráždenú či extrémne suchú pokožku, akné, spáleniny, miesta s vredmi, začervenanú, zapálenú, či akokoľvek bolestivú na dotyk. Nepoužívajte na oblasti citlivé na pásky, masky, ai. Len na vonkajšie použitie. Ak sa objaví podráždenie, prestaňte užívať. Udržujte mimo dosahu detí.

Zloženie:

VP / VA Copolymer, PVP, Aqua (Water), butylénu Glycol, Charcoal Powder, Iron Oxides (CI 77499), bentonite, Phenoxyethanol, Metylparabén, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizinate, Mentha piperita (Peppermint) Oil, 1,2-Hexanediol.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.