BEAUTY FORMULAS Gélové masky pod oči s konopným olejom (6 párov)

1×12 ks, gélové masky pod oči

Masky pod oči sú vytvorené špeciálne pre regeneráciu pokožky pod očami.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

2,49
Doprava zadarmo

O produkte

X55329

GÉLOVÉ MASKY POD OČI S KONOPNÝM OLEJOM (6 PÁROV) Masky pod oči sú vytvorené špeciálne pre regeneráciu pokožky pod očami. Obsahujú organický konopný olej a kyselinu hyalurónovú. Obe tieto látky prospievajú k doplneniu a obnove živín vo vašej pokožke a nechávajú ju tak vláčnejšiu a jasnejšiu.

Návod na použitie:

Dôkladne pleť vyčistite od make-upu, krémov, ai. Masky vyberte z obalu a hneď ich umiestnite pod obe oči. Nechajte pôsobiť 20-25 minút. Pomaly a zľahka odoberte každú s masážou, aby ste si nevyťahovali pokožku. Po odobratí pleť pod očami jemne premasírujte.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Používajte len podľa pokynov.

Vyhnite sa kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. V prípade zanesenia očí odporúčame vymyť teplou čistou vodou. Neaplikujte na otvorené rany, podráždenú a poranenú pokožku ani na precitlivenú oblast pokožky. Ak sa objaví ekzém, vyrážka alebo iné podráždenie, prestaňte liek používať. Ak príznaky pretrvávajú, vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie:

Aqua (Water), Glycerin, Dimethicone, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Propylene Glycol, Sorbitan Stearate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, CI 42090, CI 19140.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.