BEAUTY FORMULAS Depilačný krém

1×100 ml, depilačný krém

Rýchlo a ľahko odstraňuje chĺpky z nôh, podpazušia a línie bikín. Vrátane špachtle a hygienického uzáveru.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

3,59
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X55315

BEAUTY FORMULAS. Depilačný krém na odstránenie chĺpkov. 

 Obohatený o hydratačné bambucké maslo extrakt zo zeleného čaju pokožku upokojuje vrátane špachtle a hygienického uzáveru Objem: 100 ml Použitie: Pred použitím si pozorne prečítajte upozornenie. Krém najprv vyskúšajte na malej ploche vašej pokožky.

1. Naneste priamo na pokožku pomocou aplikátora. Zaistite, aby bol krém nanesený rovnomerne a dostatočne silno tak, aby chĺpky úplne zakryl. Nenatierajte krém do žiadnym rán, rezov či otvorov tela.

2. Nechajte krém pôsobiť po dobu 5 minút *. Otestujte účinnosť produktu na malej časti kože. Ak chĺpky vypadnú ľahko, odstráňte zvyšok krému aplikátorom. Potom pokožku dôkladne opláchnite vodou a jemne osušte. Ak je to nutné, nechajte krém pôsobiť trochu dlhšie, ale neprekračujte celkovú dobu aplikácie 10 minút. * Doba závisí od hrúbky vašich chĺpkov

Upozornenie:

Uchovajte si vonkajší obal pre úplné pokyny na použitie a upozornenia. Nasledujte inštrukcie uvedené na obale.Udržujte mimo dosahu detí. Obsahuje tioglykolát. Obsahuje Alkali. Vhodné k depiláciu nôh, podpazušia a línie bikín. Nepoužívajte pre oblasť tváre, pokožky hlavy, hrudníka, perianálnej oblasti alebo genitálií. Pred každým použitím otestujte vašu kožnú reakciu nanesením krému na malú časť oblasti, ktorú chcete depilovať a ak sa do 24 hodín objaví nepriaznivá reakcia, prestaňte produkt používať. Nepoužívajte na pigmentové či iné škvrny, zlomenú, podráždenú alebo spálenú pokožku. Ak sa pri používaní stretnete s akýmkoľvek " mravenčivým " pocitom alebo podráždením, krém okamžite odstráňte a dôkladne opláchnite vodou. Pokiaľ tento pocit pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc.

Po použití krému počkajte 24 hodín pred aplikáciou antiperspirantu, parfumu alebo krému na opaľovanie. Medzi aplikáciami krému nechajte 72 hodín. Vyhnite sa očnému kontaktu. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade poškodenia alebo zmeny farby produktu nedovoľte, aby sa produkt dostal do kontaktu s niečím iným. V prípade kontaktu ihneď očistite. Po použití dôkladne opláchnite pokožku. "


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov