BEAUTY FORMULAS Depilačné pásky na obočie

1×4 ks, depilačné pásky na obočie

Depilačné pásky Eyebrow Shapers vám pomôžu k dokonalému tvaru vášho obočia.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1LNOC. Akcia platí iba 25. 6. do 23:59.
2,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BEAUTY FORMULAS Depilačné pásky na obočie 1×4 ks, depilačné pásky na obočie

X55334

Hlavný popis produktu

Depilačné pásky Eyebrow Shapers vám pomôžu k dokonalému tvaru vášho obočia. Sú navrhnuté tak, aby ľahko a presne fungovali na všetkých typoch obočia a výsledkom bolo bezchybne vytvarované obočie. Depilačné pásky sú už vopred nastrihané, aby umožňovali presné umiestnenie, či už nad alebo pod obočie, a vy ste tak mohli odstraňovať nežiaduce chĺpky bez námahy.

Použitie:

Zaistite, aby bola vaša pokožka čistá, suchá, bez mastnoty a krémov. Pre zdokonalenie techniky odporúčame, aby ste pri prvom použití pások vyskúšali najprv na malej ploche a až potom začali s depiláciou celej oblasti. Odstráňte zakrivený prúžok z podkladového papiera. Umiestnite prúžok na požadovanú oblasť obočia. Pevne zatlačte pásik v smere rastu chĺpkov. Ak s jeho umiestnením urobíte chybu, pomaly ho odovzdajte v smere rastu vlasov a vymeňte ich. Jednou rukou vytiahnite a pridržte pokožku a druhou rukou rýchlo odlúpnite prúžok z kože proti smeru rastu chĺpkov. Na odstránenie chĺpkov medzi obočím použite rovný prúžok a aplikujte rovnakým spôsobom. Natiahnutú kožu stiahnite späť smerom dole a odstráňte stopy vosku na pokožke pomocou handričky namočenou v oleji. Zvyšné prúžky uložte na chladnom a suchom mieste. U

Upozornenie a odporúčania:

Pred použitím výrobku si starostlivo prečítajte návod na použitie a postupujte podľa pokynov na použitie. Uchovávajte v chlade a suchu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte ich u starých ľudí, diabetikov alebo u ľudí s obehovými problémami. Neaplikujte na podráždenú, zranenú alebo opuchnutú pokožku, pokožku so škvrnami, vredmi, kŕčové žily alebo slnkom spálenú pokožku. Nepoužívajte na kožu, ktorá predtým reagovala zle pri použití iných voskov. Pokiaľ ho aj napriek tomu použijete, poraďte sa s obvodným či kožným lekárom a ukážte mu obal produktu. Nepoužívajte 24 hodín po opaľovaní alebo bezprostredne po sprche alebo kúpeli. Zabráňte kontaktu s očami. Vhodné pre tehotné ženy, s vedomím, že aplikácia opasok môže spôsobiť začervenanie/opuchy/modrinky. Pred podaním tohto produktu sa poraďte s dermatológom, ak podstupujete ošetrenie, ktoré môže mať vplyv na pokožku, alebo si myslíte, že máte nediagnostikovaný dermatologický problém. Pred prvým použitím vykonajte skúšku na malej časti oblasti, ktorá sa má navoskovať. Pokiaľ do 24 hodín po aplikácii nie je pozorovaná žiadna nežiaduca reakcia, pokračujte v používaní lieku. Iba na použitie na obočie. Pre väčšiu účinnosť odporúčame nechať chĺpky dorásť do dĺžky 2 až 5 mm. Nevoskujte rovnakú oblasť viackrát. Pokiaľ je koža podráždená, počkajte 48 hodín, než voskujete rovnakú oblasť. Po voskovaní je bežné cítiť mierne nepohodlie a mierne začervenanie, ktoré sa objavuje predovšetkým pri korienkoch chĺpkov. Takéto účinky sú normálne a zvyčajne vymiznú do 24 hodín. Pokiaľ nie, odporúčame poradiť sa s lekárom. Na zmiernenie sčervenania či opuchu aplikujte studené obklady. Nepoužívajte výrobky na báze alkoholu vo voskovaných oblastiach do 24 hodín po voskovaní. Po voskovaní nevystavujte voskovanú pokožku priamemu slnečnému žiareniu po dobu 24 hodín. Jemným stlačením na zadnej strane použitého prúžku odstráňte stopy vosku na pokožke. Po voskovaní odstráňte posledné stopy vosku pomocou bavlny namočenej v detskom oleji, nepoužívajte vodu, mydlo ani alkohol.

Obsah:

4 jednostranné pásky, každý so 14 rôznymi predrezanými tvarmi


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.