BEAUTY FORMULAS Čistiace pásky na nos s aktívnym uhlím

1×6 ks, Čistiace pásky

Čistiace pásky na nos Purifying Charcoal Cleansing Nose Pore Strips sú dermatologicky testované a vyvinuté s aktívnym uhlím, ktoré účinne pomáha očistiť oblasť nosa od nečistôt, mastnoty a iných škodlivín upchávajúcich póry.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

3,59
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: BEAUTY FORMULAS Čistiace pásky na nos s aktívnym uhlím 1×6 ks, Čistiace pásky

X55332

Čistiace pásky na nos Purifying Charcoal Cleansing Nose Pore Strips sú dermatologicky testované a vyvinuté s aktívnym uhlím, ktoré účinne pomáha očistiť oblasť nosa od nečistôt, mastnoty a iných škodlivín upchávajúcich póry. Výsledky sú okamžité. Vaša pokožka bude čistejšie a jasnejšie. Akonáhle odstránite pásku z nosa, jej stiahnutím pomôžete odstrániť všetky nečistoty a mastnoty usadené v póroch.

Návod na použitie:

Navlhčite oblasť nosa, aby pásik priľnul k suchej pokožke. Osušte si ruky a stiahnite opasok z plastovej fólie. Aplikujte prúžok na navlhčenú oblasť nosa hladkou stranou nadol a zatlačte, aby ste zaistili dobrý kontakt s pokožkou. Pásik nechajte asi 10-15 minút pôsobiť. Keď pásik začne tuhnúť, môžete ho pomaly začať odstraňovať. Pásik pomaly odlepujte, počnúc od okrajov a ťahaním smerom k stredu. Ak pásik príliš silno priľne k pokožke alebo je jeho odstránenie bolestivé, opasok dôkladne navlhčite a opatrne odlúpnite.

Upozornenie:

Odporúčané používať 1-2x týždenne. Nepoužívajte viac ako 3x týždenne. Nepoužívajte na podráždenú či extrémne suchú pokožku, akné, spáleniny, miesta s boláky, začervenaná, zapálená, či akokoľvek bolestivá na dotyk. Nepoužívajte na oblasti citlivé na pásky, masky, ai. Len na vonkajšie použitie. Ak sa objaví podráždenie, prestaňte užívať. Udržujte mimo dosahu detí.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.