Banila Co Clean It Zero Cleansing Balm Original

1×25 ml, prípravok na čistenie a odličovanie pleti

Značka: BANILA CO

Je hypoalergénny čistiaci prostriedok, ktorý sa po nanesení na pokožku premení z textúry podobnej sherbetu na hladký olej. Formulovaný tak, aby v jednom kroku odstránil aj vodotesný make -up a všetky nečistoty z pokožky.

7,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Banila Co Clean It Zero Cleansing Balm Original 1×25 ml, prípravok na čistenie a odličovanie pleti

X64366

Hlavný popis produktu

Banila Co Clean It Zero Čistiaci balzam Original
Čistiaci balzam Clean it Zero 3 v 1 Original je hypoalergénny čistiaci prípravok, ktorý sa po nanesení na pleť zmení z jemnej sorbetovej textúry na hladký olej. Vyvinutý s ohľadom na všetky typy pleti, aby v jednom kroku odstránil nečistoty aj vodeodolný make-up. Technológia Zero Balance dôkladne čistí pleť bez toho, aby ju odlíčila, a zanecháva ju hydratovanú a sviežu. Perfektný prvý krok pri dvojitom čistení.

Ako používať čistiaci balzam Banila Co Clean It Zero?
Pomocou priloženej špachtle naberte balzam z nádobky. Krúživými pohybmi jemne vmasírujte balzam do suchej pleti a končekmi prstov rozotrite všetok make-up a zvyšky. Pridajte vodu, aby sa zloženie emulgovalo na olej, a znovu masírujte pokožku. Balzam opláchnite vlažnou vodou a osušte tvár flanelom alebo tkanivom.

Zloženie
Ethylhexylpalmitát, cetyléthylhexanoát, PEG-20 glyceryltriizostearát, PEG-10 izostearát, syntetický vosk, onsen-sui, fenoxyetanol, butylénglykol, extrakt z koreňa Lithospermum Erythrorhizon, tokoferylacetát, vôňa, etylhexylglycerín, voda, 1,2-hexandiol, Výťažok z listov/konárov Bambusa Vulgaris, výťažok z Aspalathus Linearis, výťažok z koreňa Angelica Archangelica, výťažok z plodov Malpighia Glabra (Acerola), kopolymér polydietylénglykol-adipát/IPDI, kopolymér akrylátov/metakrylátu amónneho, kopolymér akrylátov/metoxy PEG-15 metakrylát.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.