BABYBIO PRIMEA 3 Croissance dojčenské bio mlieko (800 g)

1×800 g

Značka: BABYBIO
17,89
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: BABYBIO PRIMEA 3 Croissance dojčenské bio mlieko (800 g) 1×800 g

X008103

Hlavný popis produktu

Batoľacie dojčenské BIO mlieko od 10 mesiacov. Lahodná chuť mlieka z lokálnych francúzskych ekofariem. Bez palmového oleja. S obsahom plnotučného mlieka.

- lahodná a jemná chuť kvalitného bio mlieka z francúzskej ekofarmy
- 25 rokov odborných skúseností – zloženie je v súlade s platnou európskou legislatívou a odporúčaniami pediatrov i nutričných odborníkov
- s podielom plnotučného mlieka
- vyvážený pomer mliečneho tuku, nenasýtených mastných kyselín vrátane esenciálnych mastných kyselín, sacharidov, bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre správny vývoj dieťaťa
- obsahuje 13 vitamínov (vrátane vitamínu D), 13 minerálov (vrátane železa), rastlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený pomer mastných omega 3 a omega 6 kyselín.
- neobsahuje palmový olej, bez pridanej soli, bez chemických konzervačných látok, dochucovadiel, zahusťovadiel a farbív, bez GMO
- známy pôvod surovín a dlhoročná spolupráca s dodávateľmi
- produkt ekologického poľnohospodárstva
- bio certifikácia ECOCERT
- laboratórna kontrola každej vyrobenej šarže

Babybio PRIMEA 3 je dojčenské BIO mlieko určené na zvláštnu výživu dojčiat od ukončeného 10. mesiaca.

Babybio PRIMEA 3 má veľmi lahodnú a jemnú chuť, z ktorej je cítiť skutočne kvalitné bio mlieko.

Babyio PRIMEA 3 je produkt ekologického poľnohospodárstva, ktorého výroba prebieha vo Francúzsku. Na jeho výrobu používame kravské bio mlieko z lokálnych francúzskych ekofariem. Na týchto farmách majú kravy dostatok voľného pohybu, sú kŕmené trávami alebo organickou picou a chované s ohľadom na dobré životné podmienky zvierat v súlade s ekologickými predpismi. Ekologické poľnohospodárstvo tiež zakazuje preventívnu aplikáciu antibiotík. Každý bod tak prispieva k vysokej kvalite mlieka. Pretože len z naozaj kvalitného mlieka, ako základnej suroviny, môže vzniknúť prémiové dojčenské mlieko.

Výrobca Babybio má so svojimi dodávateľmi surovín naviazané dlhodobé vzťahy a svojich dodávateľov veľmi dobre pozná. Každá novo vyrobená šarža navyše prechádza internými laboratórnymi testami za účelom overenia zloženia a nutričných hodnôt produktu. Kvalita zodpovedajúca prísnym regulám pre dojčenskú výživu je tak plne zaistená.

Babybio PRIMEA 3 poskytuje vyvážený pomer plnotučného a odstredeného mlieka, nenasýtených mastných kyselín vrátane esenciálnych mastných kyselín, sacharidov, bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre správny vývoj dieťaťa. Vývoju dojčenských mliek sa odborné tímy značky Babybio venujú viac ako 25 rokov. Zloženie je v súlade s platnou európskou legislatívou a odporúčaniami pediatrov i nutričných odborníkov.

Babybio PRIMEA 3 tak vo svojom zložení obsahuje 13 vitamínov (vrátane vitamínu D), 13 minerálov (vrátane železa), rastlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený pomer mastných omega 3 a omega 6 kyselín. Neobsahuje palmový olej, je bez pridaného cukru a bez GMO.

Receptúra ​​PRIMEA 3 svojím zložením spĺňa nariadenie EÚ platné od 22.2.2020 (regula 2016/127).

Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Určené na zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez pridaného cukru. Bez palmového oleja. Bez pridanej soli. Bez chemických konzervačných látok, dochucovadiel, zahusťovadiel a farbív. Garancia Babybio: Ekologická výživa pre dojčatá. 25 rokov odborných skúseností. Známy pôvod surovín. Receptúry vyvíjané v spolupráci s francúzskymi pediatrami a nutričnými odborníkmi. Vyrobené vo Francúzsku. Balené v ochrannej atmosfére. Obaly neobsahujú BPA. Každá novo vyrobená výrobná šarža podlieha laboratórnemu rozboru priamo u výrobcu, než je uvoľnená do predaja.

Zloženie:

Odstredené mlieko; plnotučné mlieko; mliečny permeát; kukuričné ​​maltodextríny ; rastlinné oleje (slnečnicový olejový, repkový, slnečnicový) ; laktóza; minerálne soli (citrát vápenatý, chlorid vápenatý, chlorid vápenatý) pyrofosfát železa, síran zinočnatý, síran horečnatý, seleničitan sodný, síran meďnatý, jodid draselný, síran manganatý), rybí olej, vitamíny (C, E, D, A, B3, B5, B8, B1, K, B6, B12, B , B2) ;L-tryptofán ;antioxidant: extrakt bohatý na tokoferoly.Môže obsahovať sóju.
Zložky z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.