BABYBIO bio mrkva a tekvica

1×130 g, zeleninový bio príkrm

Značka: BABYBIO

Zeleninový bio príkrm od 4. ukončeného mesiaca. Čistá chuť prírody zelenina z lokálnych francúzskych ekofariem. Bez umelých konzervantov, bez zahusťovadiel a dochucovadiel.

1,59
Ušetríte 11%

Pôvodná cena:  1,79 €  ·  zľava 0,20 €

Najnižšia cena pred zľavou: 1.69 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BABYBIO bio mrkva a tekvica 1×130 g, zeleninový bio príkrm

X020359

Hlavný popis produktu

Bio výživa pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca. Mrkva a tekvica sú pre prvé príkrmy veľmi obľúbené. Perfektná je aj ich kombinácia. V tomto príkrme nájdete francúzsku mrkvu, ktorá bola pestovaná v piesočnatej pôde oblasti Landes a tekvicu. Nechýba ani štipka tymiánu, ktorá celú chuťovú kombináciu dokonale doplní.

Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Určené na zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez pridaného cukru. Bez palmového oleja. Bez pridanej soli. Bez chemických konzervačných látok, dochucovadiel, zahusťovadiel a farbív. Garancia Babybio: Ekologická výživa pre dojčatá. 25 rokov odborných skúseností. Známy pôvod surovín. Receptúry vyvíjané v spolupráci s francúzskymi pediatrami a nutričnými odborníkmi. Vyrobené vo Francúzsku. Balené v ochrannej atmosfére. Obaly neobsahujú BPA. Každá novo vyrobená výrobná šarža podlieha laboratórnemu rozboru priamo u výrobcu, než je uvoľnená do predaja.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.