AVENE Hydrance BOOST Koncentrované hydratačné sérum

1×30 ml, hydratačné sérum

Značka: AVÈNE

Toto sérum je skutočnou hydratačnou vzpruhou pre tvár, pôsobí 48 hodín a obnovuje rovnováhu dehydratovanej a citlivej pokožky. Jeho zloženie, bohaté na kyselinu hyalurónovú a vitamín B3, je z 96% zložené zo zložiek prírodného pôvodu, ktoré zaisťujú sviežu, nemastnú, nelepivú a veľmi ľahkú gélovú texúru.

Avène -20 % s Dr. Max CLUB. Zľava -20 % pri nákupe 2ks vybraných produktov značky Avène.
31,99
Doprava zadarmo

O produkte: AVENE Hydrance BOOST Koncentrované hydratačné sérum 1×30 ml, hydratačné sérum

X002255

Hlavný popis produktu

Toto sérum je skutočnou hydratačnou vzpruhou pre tvár, pôsobí 48 hodín a obnovuje rovnováhu dehydratovanej a citlivej pokožky. Jeho zloženie, bohaté na kyselinu hyalurónovú a vitamín B3, je z 96% zložené zo zložiek prírodného pôvodu, ktoré zaisťujú sviežu, nemastnú, nelepivú a veľmi ľahkú gélovú texúru. Vmasírujte ho do pokožky končekmi prstov a pocítite, že zanecháva na nej pocit vody. Pleťové sérum zvyšuje úroveň vlhkosti, aby udržalo pokožku hladkú a zdravú. Navracia pleti pohodlie, jemnosť a pružnosť.

Výhody:

  • 48-hodinová hydratácia posilňuje
  • hydratačnú ochrannú kožnú bariéru

Použitie

Naneste niekoľko kvapiek hydratačného séra Hydrance INTENSE na končeky prstov, poklepaním ho naneste na tvár a krk a rozotrite prstami. Oblasti použitia - Dekolt/Krk/Tvár. Minimálny vek na použitie - 18 rokov.

Zloženie

Avene thermal spring water (avene aqua). propanediol. glycerin. pentylene glycol. diglycerin. 1,2-hexanediol. niacinamide. sodium hyaluronate. betaine. citric acid. fragrance (parfum). pca. polyglyceryl-4 caprate. sclerotium gum. sodium citrate. sodium hydroxide. water (aqua).


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.