ATTITUDE Prírodný kondicionér Super leaves s detoxikačným účinkom - vyživujúci pre suché a poškodené vlasy

1×240 ml, prírodný kondicionér

Značka: ATTITUDE

Prírodný, certifikovaný, hypoalergénny a detoxikačný kondicioner s výťažkami zo zelených listov. Vďaka obsahu prírodných vitamínov a minerálov odstráni špinu, toxíny, regeneruje, ozdravuje – bez chémie. S obsahom oleja z hroznových semien pre liečivé a hydratačné účinky.

7,39
Ušetríte 20%

Pôvodná cena:  9,29 €  ·  zľava 1,90 €

Najnižšia cena pred zľavou: 9.28 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ATTITUDE Prírodný kondicionér Super leaves s detoxikačným účinkom - vyživujúci pre suché a poškodené vlasy 1×240 ml, prírodný kondicionér

X023036

Hlavný popis produktu

Prírodný, certifikovaný, hypoalergénny a dermatologicky testovaný kondicioner s výťažkami zo zelených listov. Vlasový rad Super leaves od ATTITUDE v sebe skrýva koncentrovanú silu prírody. Prináša skutočne čisté a zdravé vlasy - odstráni špinu, toxíny, regeneruje, ozdravuje - bez chémie. Celý rad produktov Super leaves obsahuje výťažky z listov potočnice a kapucínka, ktoré sú známe pre svoje regeneračné schopnosti a bohatstvo minerálov, vitamínov a rastových faktorov. Výťažky zo semien moringy robia šampóny Super leaves ešte výnimočnejšie. Semená moringy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a proteínov. Úžasná aktívna zložka týchto semien zamedzuje vstrebávaniu škodlivín z ovzdušia a ďalších poškodzujúcich vonkajších vplyvov. Detoxikuje vlasy a vlasovú pokožku. Tento kondicioner je ďalej obohatený o listy olivovníka a olej z hroznových semien. Olivové listy sú nabité zdravými tukmi a antioxidantmi. Olej z hroznových semien je používaný pre svoje liečivé a hydratačné účinky. Úžasná jemná vôňa pripomínajúca vôňu hrušky a zázvoru. Výnimočne veľké balenie (473 ml) = prívetivá cena. U tohto šampónu sa môžete spoľahnúť, že je absolútne bezpečný pre celú rodinu. 100% recyklovateľný obal. Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom. Má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu. Tiež má certifikáciu EWG ("Environmental Working Group"), ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečné ak prírode šetrné produkty. Kozmetika Super leaves získala od tejto neziskovej organizácie najvyššie hodnotenie. Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete. Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
Použitie: Po umytí vlasov naneste na vlasy, premiešajte a potom opláchnite.
Zloženie: Voda, rastlinný glycerín (zvlhčovadlo), behentrimonium metosulfát (vlasový kondicionér), trikapryl/glycerylester kyseliny kaprinovej (zmäkčovadlo), cetearylalkohol (zahusťovadlo), ester kyseliny kaprylovej (zmäkčovadlo), glyceryl ložka ), výťažok z kapucínka (aktívna zložka), benzoát sodný (aktívna zložka), sorban draselný (aktívna zložka), kyselina citrónová (látka upravujúca pH), maltodextrín (pojivo), výťažok zo semien moringy (aktívny proti znečisteniu), olej zo semien vínnej révy (hroznový) (zmäkčovadlo), výťažok z listov olivovníka (aktívna zložka), hexyl salicylát (kvetinová - aktívna zložka), geranylacetát (kvetinová - účinná zložka), metyl dihydrojasmonát (jazmín - aktívna zložka).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.