ATTITUDE Čistič na kuchyne s vôňou citrónovej kôry s rozprašovačom

1×800 ml, čistič na kuchyne

Značka: ATTITUDE

Prírodný, ekologický, certifikovaný čistič na kuchyne. Dôkladne vyčistí a odmastí všetky kuchynské povrchy, vaše pracovné dosky a spotrebiče so sviežou citrusovou vôňou. Tento vegánsky čistič, ktorý obsahuje 94% prírodných zložiek.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
3,79
Ušetríte 22%

Pôvodná cena:  4,89 €  ·  zľava 1,10 €

Najnižšia cena pred zľavou: 5.79 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ATTITUDE Čistič na kuchyne s vôňou citrónovej kôry s rozprašovačom 1×800 ml, čistič na kuchyne

X46705

Hlavný popis produktu

Prírodný čistič na kuchyne ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu. Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných prísad, ktoré vďaka svojej čistiacej a osviežujúcej sile rozžiaria celú vašu kuchyňu.
Prírodný a veľmi účinný čistiaci prostriedok na všetky kuchynské povrchy, ktorý dôkladne vyčistí a odmastí vaše pracovné dosky a spotrebiče so sviežou citrusovou vôňou.
Obsahuje rastlinný výťažok saponín, ktorý má prirodzené penivé a čistiace vlastnosti. Vyrobený z prírodných zdrojov a ekologický. Tento vegánsky čistič, ktorý obsahuje 94% prírodných zložiek, je nevyhnutnosťou pre žiarivo čistú kuchyňu.
Fľaša je vyrobená z plastu HDPE #2 – plast, ktorý sa najľahšie recykluje. Jeho EWG VERIFIED™, vegánske zloženie bez krutostí udržuje váš domov čistý každý deň. Má certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán. Certifikované PETA: 100% vegánskej a bez krutosti. PETA („PeoplefortheEthicalTreatmentofAnimals“) je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.
Použitie: Nastriekajte a utrite. Špeciálne vyvinutý na odstránenie zvyškov kuchynského tuku. Po umytí nie je potrebné oplachovať, aby ste si užili výsledok bez šmúh. Pred použitím vyskúšajte na nenápadnom mieste. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.
Zloženie: Voda, <5% rastlinné neiónové povrchovo aktívne látky (myristyl glukozid, caprylyl glukozid), citrát sodný, propanediol, glukonát sodný, saponíny, terpineol (citrus), dekanal (citrus), allyl heptanoát (zo sladkého ovocia).
Naše produkty sa neustále vyvíjajú, preto sa prosím pozrite na obal produktu, kde nájdete náš najpresnejší zoznam zložiek.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.