Atlantia Aloe vera prírodná šťava z Aloe vera 99,17%

1×500 ml

Šťava z aloe vera si vďaka šetrnému spracovaniu zachováva množstvo aktívnych látok. Jej každodenná konzumácia posilňuje imunitu a zlepšuje trávenie.

Na sklade v eshope
12,79
Ušetríte 34%

Pôvodná cena:  19,29 €  ·  zľava 6,50 €

Najnižšia cena pred zľavou: 19.29 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Atlantia Aloe vera prírodná šťava z Aloe vera 99,17% 1×500 ml

X001155

Hlavný popis produktu

Bialoe šťava obsahuje 99,17% za studena stabilizovanej šťavy z aloe vera. Vďaka šetrnému spracovaniu si zachováva vlastnosti a aktívne zložky tejto rastliny, ktorá vyrastá vo vulkanickej pôde Kanárskych ostrovov. Štáva tak zostáva bohatá na vitamíny, minerály a polysacharidy (obsahuje minimálne 1 700 mililitrov acemannánu na liter), príjemným bonusom je ľahká vôňa ananásu. Každá fľaša obsahuje dva celé listy aloe vera.

Upokojuje podráždenie slizníc a pôsobí aj ako následná prevencia. Pomôže vám aj pri pálení záhy alebo ako doplnok liečby žalúdočných vredov. Okrem toho šťava z aloe vera posilňuje imunitný systém, pôsobí ako účinný antioxidant, regeneruje bakteriálnu flóru a celkovo napomáha tráveniu. Využíva sa tiež ako doplnková liečba na prevenciu a zníženie radiačne indukovanej ezofagitídy a mukozitídy.

Použitie: Štáva sa užíva ráno pred raňajkami. Môžete ju piť samotnú, prípadne si ju riediť vodou alebo džúsom. Po otvorení ju skladujte v chladničke, kde vydrží až dva mesiace.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.