APHRODISIA "V" pre ženy

1×10 cps, výživový doplnok

Výživový doplnok na podporu libida a sexuálneho pôžitku žien.

12,99
Ušetríte 20%

Pôvodná cena:  16,29 €  ·  zľava 3,30 €

Najnižšia cena pred zľavou: 16.29 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: APHRODISIA "V" pre ženy 1×10 cps, výživový doplnok

X19181 ADC

Hlavný popis produktu

Aphrodisia „V“ pre ženy

Výživový doplnok*¹

Použitie: Aphrodisia „V“ pre ženy - výživový doplnok, obsahuje špeciálnu formulu, ktorá vyvážene kombinuje bylinné výťažky a aktívne látky. Aphrodisia „V“ pre ženy prispieva ku zvýšeniu sexuálnej túžby a prispieva ku udržaniu zdravého sexuálneho apetítu u žien.

Účinky: Obsahuje extrakt z listov Damiány, ktorá prispieva ku zdravému sexuálnemu apetítu, prispieva tak k udržaniu zdravého sexuálneho vzťahu. Prispieva k mentálnemu a fyzickému uvoľneniu. Extrakt z koreňa Muira Puama priespieva k udržaniu zdravých sexuálnych vzťahov a prispieva ku fyzickej a psychickej odolnosti.

Extrakt z koreňa Maca, priaznivo prispieva k ovplyvňovaniu sexuálnej túžby a prispieva k zvyšovaniu libida. Priaznivo prispieva k ovplyvňovaniu ženských sexuálnych funkcií. Prispieva ku zvýšeniu  mentálneho  a fyzického výkonu.

 

Obsah výživových prvkov v 1 kapsule

(hmotnosť)

 

 

Denná dávka

2 kapsuly

(hmotnosť)

% ODD

2 kapsuly

 

 

L-Arginín

125 mg

250 mg

 

(x)

 

Damiána (Turnera diffusa) – extrakt z listov

100 mg

200 mg

 

(x)

 

Muira puama (Ptychopetalum olacoides) - extrakt z koreňa

100 mg

200 mg

 

(x)

 

Maca Peruánska (Lepidium mayenii)– extrakt z koreňa

13,5 mg

27 mg

(x)

Odporúčané denné dávkovanie: 2x denne 1 kapsula po jedle. Maximálna denná dávka je 2 kapsuly.

Upozornenie: Výživový doplnok Aphrodisia „V“ pre ženy nie je určený pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale.

 Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplotách od 5-25 °C. Výživový doplnok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Zloženie: L-Arginín hydrochlorid, extrakt z listov Damiány (Turnera diffusa), extrakt z koreňa Muira puama (Ptychopetalum olacoides), extrakt z koreňa Macy Peruánskej (Lepidium mayenii), želatína, Protihrudkujúce látky: uhličitan vápenatý, stearan horečnatý.


Výživové doplnky sú potraviny na doplnenie prirodzenej stravy. Sú koncentrovanými zdrojmi živín. Nie sú liekmi a neslúžia na liečbu. 
Výživové doplnky neobsahujú zložky v množstvách ako sú v liekoch. Zároveň neobsahujú omamné, psychotropné látky a akékoľvek iné zložky, ktoré nie sú bezpečné, resp. v množstvách, ktoré nie sú dokázateľne bezpečné. 

 

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.