ALTEYA ORGANICS MASAZ TELO OLEJ OMLADZ RUZE 250ML

1×250ml, masážný telový olej

Prírodný masažný olej, ktorý zregeneruje a zjemní Vašu pokožku. Obsahuje komplex esenciálnych olejov, kde hlavnou zložkou je vzácny bulharský ružový a pakostový olej. Obnovuje, omladzuje telo a myseľ a podporuje celkovú pohodu. Má omladzujúce, výživné a hydratačné účinky.

Ďaľšie varianty
21,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ALTEYA ORGANICS MASAZ TELO OLEJ OMLADZ RUZE 250ML 1×250ml, masážný telový olej

X005435

Hlavný popis produktu

Prírodný masažný olej, ktorý zregeneruje a zjemní vašu pokožku. Tento bohatý, výživný masážny olej chráni a hlboko hydratuje pokožku. Obsahuje komplex esenciálnych olejov, kde hlavnou zložkou je vzácny bulharský ružový a pakostový olej. Po použití zlepšuje pevnosť, žiaru a textúru pokožky. Obnovuje, omladzuje telo a myseľ, a podporuje celkovú pohodu.

Vďaka organickému BIO ružovému oleju Rosa Damascena osviežuje, vyživuje a upokojuje celú pokožku a pleť. Bojuje proti voľným radikálom, stimuluje produkciu kolagénu a pomáha spomaľovať procesy starnutia. Má tonizujúci a adstringentný (sťahujúci) účinok na kapiláry, ktoré sa nachádzajú tesne pod povrchom kože. Organický sladký mandľový olej spomaľuje stratu vlhkosti z vonkajšej vrstvy pokožky a je mimoriadne bohatý na výživné zložky.

Organický olej z pakostu podzemkatého je bohatý na flavonoidy, prostredníctvom čoho pomáha posilňovať pokožku a podporuje rýchlejšie hojenie. Má významný účinok pre zvýraznenie textúry a tónu pokožky pier. Znižuje výskyt vrások a pigmentových škvŕn na pokožke. Organický BIO jojobový olej, prírodný antioxidant, je známy svojimi protizápalovými a výživnými vlastnosťami. Pokožku zmäkčuje, hydratuje a spomaľuje procesy jej starnutia.

Odporúčaný pre: všetky typy pleti.

Účinky: omladzujúce, výživné, hydratačné.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.