Alteya Organics Jojobový olej

1×50 ml, telový olej

100% organický jojobový olej je považovaný za jednu z najcennejších prírodných látok vhodných na telo, pleť aj vlasy. Jeho pravidelné používanie pomáha zvyšovať odolnosť citlivej, suchej a podráždenej kože. Tento olej udržuje prirodzenú vlhkosť pokožky, obsahuje ochranný UV-filter a pri aplikácii do vlhkých vlasov im dodáva hebkosť a lesk.

13,79
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Alteya Organics Jojobový olej 1×50 ml, telový olej

X020063

Hlavný popis produktu

Jojobový olej 100% Alteya Organics 50 ml
Organický jojobový olej je certifikovaný najvyšším organickým stupňom. Jeho zloženie, veľmi podobné kožnému mazu, dokonale zmäkčuje pokožku bez pocitu masnoty a rýchlo sa vstrebáva. Sú preukázané vynikajúce výsledky používania organického jojobového oleja, ako prírodného protizápalového prostriedku starostlivosti o pokožku. Tým, že je bohatý na antioxidanty a esenciálne živiny, hydratuje pokožku a znižuje výskyt viditeľných známok starnutia. Vďaka obsahu výživných mastných kyselín, je odporúčaný najmä pre citlivú alebo suchú pokožku a poškodené vlasy, pretože podporuje ich pružnosť a žiarivý vzhľad.Viditeľne účinkuje aj na podráždenú a začervenanú pokožku, ale dá sa použiť aj ako odličovač. Ponúka unikátne vlastnosti oleja a vosku zároveň, čo ho robí perfektnou ingredienciou pre použitie v mydlových, krémových, mliečnych, balzamových a masážnych olejových látkach. Jojobový olej je charakteristický aj antidepresívnymi, upokojujúcimi a sedatívnymi účinkami. V neposlednom rade pomáha aj pri poraneniach, dermatitíde, ekzémoch a uštipnutí hmyzom. Môže pomôcť pri bolestiach hlavy, nevoľnosti, či nervovom vypätí, čím zlepšuje aj kvalitu spánku. Je vyhľadávaný aj pri poruchách zažívacieho systému a bolestiach svalov.Použitie
naneste niekoľko kvapiek a vmasírujte do čistej suchej pokožky,
používajte 2x denne, samostatne alebo po hydratačnom kréme na vodnej báze.
Metóda extrakcie: Lisovanie za studena

Miera absorpcie: Výborná

Vôňa: Ľahká

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte používať. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Zloženie
Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil*

*Certified Organic Ingredient

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.