Alteya Organics Citrónový olej

1×10 ml, esenciálny olej

100% organický citrónový olej je účinný pri tráviacich problémoch, detoxikácii a celulitíde. Po fyzickej námahe regeneruje svaly, a preto sa odporúča vmasírovať do nich. Pomáha pri uštipnutí hmyzom, ničí baktérie a pôsobí blahodarne na pokožku. Ako prírodné analgetikum znižuje bolesť, zvyšuje koncentráciu a stimuluje mozog.

8,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Alteya Organics Citrónový olej 1×10 ml, esenciálny olej

X020054

Hlavný popis produktu

Citrónový olej 100% Alteya Organics 10 ml
Organický citrónový olej z citrónov Citrus Limon sa získava lisovaním za studena. Má silnú a sviežu vôňu s čírim naznákom citrusu a jasnú žltú farbu. Znižuje množstvo kyselín v organizme, zlepšuje trávenie, upokojuje bolesti brucha a odstraňuje z tela toxíny. Charakterizujú ho antibakteriálne, dezinfekčné a detoxikačné vlastnosti, vďaka ktorým priaznivo pôsobí na mastný a zmiešaný typ pleti a na zníženie hyperpigmentácie. Citrónový olej môže spôsobiť zvýšenú citlivosť pokožky, preto by sa nemal používať pred pobytom na slnku. Predpokladá sa, že citrónový olej môže zvýšiť energiu, zlepšiť metabolizmus, stimulovať krvný obeh ako aj funkciu tráviaceho systému. Zároveň slúži ako účinný čistič vzduchu a rôznych povrchov. Je známe, že navodzuje pozitívnu atmosféru, zlepšuje koncentráciu a revitalizuje.Použitie
difúzujte, keď chcete vytvoriť veselú atmosféru alebo podporiť ľahšie dýchanie prečistením nosových priechodov,
pridajte olej do svojich domácich čistiacich prostriedkov a tonikov na tvár, aby ste spevnili, rozjasnili pokožku a regulovali produkciu kožného mazu,
pridajte olej do šampónu, aby ste podporili jasnejšiu pokožku hlavy a podporili zdravý rast vlasov,
vytvorte si svojpomocne prírodný čistiaci produkt zriedením niekoľkých kvapiek citrónového oleja a oleja z čajovníka v rovnakom pomere octu a vody.
Dobre sa mieša s: levanduľou, ružou, muškátom, rozmarínom, mätou piepornou, škoricou, klinčekom, citrusmi

Upozornenie: Olej vždy zrieďte vo vhodnom základe, môže spôsobiť podráždenie pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo máte zdravotné problémy, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútorným uchom, sliznicami a inými citlivými časťami tela.

Zloženie
INCI: Citrus Limon (Lemon) Oil*

*Certified Organic Ingredient

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.