ALMAWIN Tekutý prací prostr. Sport + Outdoor 750 ml

1×750 ml

Značka: ALMAWIN
5.0

Ekologicky vyperie všetky nečistoty. Účinne odstraňuje stopy potu. Pri praní zachováva funkčnosť a priedušnosť membránových tkanín. Pri praní zachováva účinnosť a kvalitu moderných materiálov ako sú špeciálne vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečenie, membránové tkaniny a pod.

13,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ALMAWIN Tekutý prací prostr. Sport + Outdoor 750 ml 1×750 ml

X58548

Hlavný popis produktu

Ekologicky vyperie všetky nečistoty. Účinne odstraňuje stopy potu. Pri praní zachováva funkčnosť a priedušnosť membránových tkanín. Pri praní zachováva účinnosť a kvalitu moderných materiálov ako sú špeciálne vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečenie, membránové tkaniny a pod. Ako funguje nový AlmaWin Šport + Outdoor?

Pracieho účinku a tým aj ochrany špeciálnych tkanín je dosiahnutá jedinečným zložením. AlmaWin Šport + Outdoor obsahuje čisté cukrové tenzidy (vyrobené zo zemiakov, kukurice a cukrovej trstiny a cukrovej repy), sulfáty z rastlinných olejov, zmes soľných kyselín a kyselinu citrónovú na zmäkčenie vody a zlepšenie pracieho efektu. Neobsahuje mydlo, ktoré by mohlo narušiť ochranné membrány a vlákna. Pre dezinfekciu a vôňu je pridaný BIO levanduľový éterický olej. Účinný pri teplotách 20 °, 30 ° a 40 ° C.

Dávkovanie: podľa tvrdosti vody a miery zašpinenia bielizne Mäkká voda: 40-60 ml Stredne tvrdá voda: 50-70 ml Tvrdá voda: 60-80 ml _ 1 uzáver = 30 ml Ručné pranie: 1/2 uzáveru na 5 litrov vody. Vhodné pre všetky tvrdosti vody.

Tipy a triky pre dlhšiu životnosť funkčného oblečenia: Pred praním skontrolujte, či v zásobníkoch nezostali zvyšky klasického prášku, predovšetkým aviváž, ktorá najviac porušuje ochranné membrány. Najvyššie zásobníky prepláchnite čistou vodou. Perte pri maximálnej odporúčanej teplote, pranie bude účinnejšia. Neodporúčame použitie zmäkčovača vody. Na veľmi špinavá miesta naneste AlmaWin Šport + Outdoor v koncentrovanej podobe, nechajte vsiaknuť a potom vložte do bubna práčky.

Nezabudnite pred praním zapnúť všetky klasické aj suché zipsy. Uchránite tak prané veci pred možným poškodením. Funkčné oblečenie nikdy príliš nežmýkajte a z práčky vytiahnite pred stláčaním, zbytočne by mohlo dôjsť k porušeniu ochranných membrán. Najvhodnejšie je mokré veci rozvesiť a nechať voľne uschnúť.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.