Allnature Agývový Sirup Bio 250ml

1×250ml

Značka: ALLNATURE

Allnature Agávový sirup BIO v tej najvyššej kvalite s vyššou sladivosťou ako má repný cukor a oveľa nižším glykemickým indexom. Sladidlo budúcnosti vhodné aj pri dodržiavaní redukčnej a diabetickej diéty.

3,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Allnature Agývový Sirup Bio 250ml 1×250ml

X32600

Hlavný popis produktu

Allnature Agávový sirup v BIO kvalite sa spracováva veľmi zdĺhavým spôsobom z prvotriednych rastlín agáve. Listy agáve sa najprv narežú a následne sa z nich zbiera každý deň šťava, z ktorej sa špeciálnou technológiou pri teplotách do 48 ° C nechá odpariť voda. Vzniknutý sirup má trochu redšiu konzistenciu ako med, krásnu jantárovú farbu a vďaka jeho neoceniteľným vlastnostiam sa mu hovorí "zlato mexických indiánov".

Agávový sirup značky Allnature má asi o 30% väčšiu sladivosť ako rafinovaný cukor, takže pri sladení sa ho spotrebuje malé množstvo. Jeho najväčším prínosom je, že obsahuje minimálne 66% fruktózy a maximálne 25% glukózy, takže nezaťažuje telo nadmerným množstvom glukózy. Agávový sirup sa teší veľkej obľube u osôb na redukčnej diéte a vzhľadom na nízky glykemický index 30 je často vyhľadávaný aj diabetikami. Sirup z agáve má ľahučko karamelovú chuť, výborne sa rozpúšťa a využijete ho v teplej aj studenej kuchyni.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.