ACANA PACIFICA DOG REGIONALS A.U.V.

1×11,4 kg, kompletné krmivo pre psy

Značka: ACANA

Kvalitné granuly Acana Pacifica Regionals sú vhodné pre všetky plemená akéhokoľvek veku.

Varianty podľa hmotnosti
88,99
Doprava zadarmo

O produkte: ACANA PACIFICA DOG REGIONALS A.U.V. 1×11,4 kg, kompletné krmivo pre psy

X86120

Hlavný popis produktu

Krmivo Acana Pacifica obsahuje veľký prísun rýb a minimum proteínov rastlinného pôvodu, ktoré zaručujú vrcholovú kondíciu psom a naopak obsahuje minimum sacharidov. Krmivo je úplne bez zemiakov! Obsahuje až 5 druhov rýb, 1/2 rýb je vždy čerstvá a celá a druhá polovica je dehydrovaná alebo vo forme olejov.

Narozdiel od bežných krmív pre psov, je Acana Pacifica Regionals bohatá na mäso a to v podiele celej koristi, čo dodáva dôležité živiny prirodzenou cestou, a nie je vďaka tomu potrebné pridávať veľké množstvo umelých doplnkov. Zásadne nie sú mrazené a neobsahujú konzervačné prostriedky. Dodávajú sa DENNE ČERSTVÉ priamo z prírodných vôd severnej časti ostrova Vancouver. Každá zo živín v krmive je obsiahnutá v prirodzenej podobe, a nie v umelej.

Ak sa vám zdá, že je naša ponuka granúl pre psov veľmi široká, máte pravdu. Vieme, že každý psík je iný a jeho nároky na výživu sa líšia. Preto u nás zoženiete granuly pre psov malých aj veľkých a všetky ich vekové kategórie. Chytrý filter vám pomôže sa v granulách vyznať. Hľadajte krmivo podľa veľkosti a veku vášho psíka.

Hlavné prednosti krmiva Acana Dog Regionals Pacifica:

  • vysoký obsah mäsa
  • ideálne pre milovníkov rýb
  • extra vysoká chuť
  • 75% živočíšnych surovín, 25% ovocia a zeleniny

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.