A-DERMA DERMALIBOUR+ Reparačný CICA-Krém

1x50ml, CICA krém

Značka: A-DERMA

Reparačný krém vhodný na podráždenú pokožku celej rodiny s výsledkami už po 24 hodinách. Okamžite upokojuje, podporuje obnovu pokožky a čistí podráždenú pokožku.

Varianty podľa objemu
9,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: A-DERMA DERMALIBOUR+ Reparačný CICA-Krém 1x50ml, CICA krém

X51550 ADC

Reparačný CICA krém je účinným prípravkom pri suchých podráždeniach pokožky na telo, tvár aj očné viečka pre celú rodinu. Okamžite upokojuje podráždenie aj svrbenie, podporuje obnovu* pokožky už po 24 hod. a čistí.

Je vhodný pre novorodencov, dojčatá, deti aj dospelých. Prináša okamžitý pocit úľavy a nezanecháva na pokožke mastný film.


Multifunkčný Dermalibour+ Reparačný CICA-Krém obnovuje* podráždenú pokožku celej rodiny, okamžite upokojuje, čistí a podporuje obnovu podráždenej pokožky už po 24 hodinách. Je ideálnym doplnkom pre zvládanie každodenných drobných podráždení pokožky, ako sú suché, svrbivé, začervenané miesta s pocitom pnutia, podráždené ruky, bradavky namáhané dojčením, podráždenie vonkajších intímnych partií, začervenanie v oblasti plienok, podráždenie okolo úst, alebo praskliny kože.


Vďaka svojej dlhotrvajúcej reparačnej textúre a zloženiu obsahujúcemu len 14 ingrediencií je Dermalibour+ Reparačný CICA-Krém vhodný pre všetky typy podráždení pokožky. Obsahuje 100% zložiek prírodného pôvodu. Vhodný pre dojčiace ženy a novorodencov. Obnovujúci krém má výživnú textúru, ktorú je možné nanášať na tvár vrátane očných viečok a telo. Testované pod dermatologickou, pediatrickou, gynekologickou a oftalmologickou kontrolou.


OBSAHUJE

  • Výťažky z ovsa Rhealba® - už od prvého použitia okamžite upokojujú pokožku a znižujú pocity diskomfortu.
  • Jojobový olej -napomáha obnove pokožky
  • Komplex medi a zinku -poskytuje antibakteriálny účinok.

POUŽITIE

Aplikujte 2 -3x denne na postihnuté miesta. Pri použití krému na bradavky, je potrebné ich pred dojčením dôkladne očistiť.


DETAILNÉ ZLOŽENIE

Water(Aqua), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Hydrogenated Vegetable Oil, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Zinc Oxide, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-3 Diisostearate,Avena SatiVa (Oat) Leaf/Stem Extract (Avena Sativa Leaf/Stem Extract)*,Copper Sulfate, Zinc Sulfate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Helianthus Annuus Seed Oil), Simmondsia Chinessis (Jojoba) Seed Oil (Simmondsia Chinesis Seed Oil),Tocopherol.


*Merané po 24 hod. po 1. aplikácii v rámci klinickej štúdie realizovanej u 76 osôb –2-3 aplikácie denne po dobu 21 dní.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.