Traumeel S

1×50 g, homeopatický liek

Značka: TRAUMEEL S

Homeopatický liek na lokálnu liečbu bolesti.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
8,29
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Traumeel S 1×50 g, homeopatický liek

66908 ADC

Hlavný popis produktu

Táto masť je viaczložkový homeopatický liek. Tento druh lieku obsahuje jednozložkové homeopatické prípravky, ktorých liekový obraz je definovaný a preto sa môžu viaczložkové homeopatické lieky používať podľa klinickej indikácie. Homeopatia sa chápe ako regulačná liečba pri akútnych a chronických ochoreniach.

Používa sa na stimuláciu vlastných liečivých mechanizmov organizmu pri rôznych športových poraneniach a úrazoch ako sú narazenia, podvrtnutia, zlomeniny kostí, krvné podliatiny, opuchy kĺbov, krvné výrony do kĺbov a pod. Pooperačné a potraumatické edémy a opuchy mäkkých tkanív. Zápalové a so zápalom spojené degeneratívne procesy rôznych orgánov a tkanív, najmä podporného a pohybového aparátu (tendovaginitídy, styloitídy, epicondilitídy, burzitídy, periarthritis humeroscapularis, artrózy bedrových, kolenných aj malých kĺbov). Zápaly ďasien, hnisanie zubných vačkov, paradentóza.

Spôsob použitia

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Masť sa nanáša ráno a večer. Podľa potreby sa môže aplikovať častejšie, prípadne sa postihnuté miesto môže prekryť obväzom.
Po ústupe ťažkostí sa masť nanáša zriedkavejšie.

Spôsob použitia

Masť sa nanáša na postihnuté miesta (aj na povrchové plošné oderky).

Upozornenie

Pre tento liek nie sú k dispozícii žiadne klinické údaje o tehotenstve a dojčení. Pre zriedené homeopatické substancie, ktoré obsahuje tento liek, nie sú známe žiadne škodlivé účinky na tehotenstvo a laktáciu.
Masť sa nesmie nanášať na veľké plochy.
Liek obsahuje alkohol.
Uchovávať pri teplote neprevyšujúcej 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred svetlom.
Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).

Účinné látky

rumanček kamilkový (Chamomilla recutita) Ø, nechtík lekársky (Calendula officinalis) Ø, arnika horská (Arnica montana) D3, hamamel virgínsky (Hamamelis virginiana) Ø, echinacea úzkolistá (Echinacea angustifolia) Ø, sedmokráska obyčajná (Bellis perennis) Ø, kostihoj lekársky (Symphytum officinale) D4, ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum) D6, rebríček obyčajný (Achillea millefolium) Ø, prilbica modrá (Aconitum napellus) D1, ľuľkovec zlomocný (Atropa bella-donna) D1, ortuť rozpustná (Mercurius solubilis Hahnemanni) D6, sulfid vápenatý surový (Hepar sulfuris) D6, echinacea purpurová (Echinacea purpurea) Ø

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.