Zechsal magnéziové kvapky 30ml

1×30 ml, magnéziové kvapky

Značka: ZECHSAL

Horčík v tekutej forme sa ľahko užíva v každodennom živote a ľahko sa pridáva do jedla alebo nápojov.

14,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Zechsal magnéziové kvapky 30ml 1×30 ml, magnéziové kvapky

X000625

Hlavný popis produktu

Čistá príroda: Pochádza priamo z najčistejšieho zdroja horčíka na svete. Preto neobsahuje žiadne plnivá ani iné prídavné látky. Je však prirodzene obohatený o niektoré základné stopové prvky. Jednoduché užívanie: Mnoho ľudí (nielen deti) má ťažkosti s prehĺtaním piluliek alebo práškov.

Zechsal Horčíkové Kvapky je možné pridať "bez povšimnutia" napríklad do nápojov, jogurtu, polievky alebo špagetovej omáčky. Jednoduché dávkovanie: Vďaka praktickému uzáveru pipety je možné Zechsal Horčíkové kvapky dávkovať na veľkosť. To je obzvlášť dôležité pri horčíku: malé množstvá rozložené na deň poskytujú najlepší výsledok. Dávkovanie a použitie: Odporúčané dávkovanie je 20 až 30 kvapiek, rozložených po celý deň.

Šírením čo najväčšieho množstva je biologická absorpcia optimálna. Každých 10 kvapiek sa rovná 52 mg elementárneho horčíka. Používa sa v káve, čaji, vode, mliečnych výrobkoch alebo smoothie alebo ako náhrada soli pri varení. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Fľaša obsahuje530 kvapiek. Výrobok je vhodný aj na použitie u detí, ale upravte dávkovanie. Každý človek - dieťa alebo dospelý - dostáva horčík prostredníctvom dennej stravy, a preto odporúčame nedávkovať viac ako polovicu RDA (350 až 400 mg pre dospelých) prostredníctvom doplnku. Ak je dávka príliš vysoká, telo sa samo postará o odstránenie prebytku.

Odporúčané maximálne dávkovanie pre deti: 3 až 5 rokov: maximálne 10 kvapiek, 5 až 8 rokov: maximálne 20 kvapiek, 9 až 12 rokov maximálne 30 kvapiek Pre deti do 3 rokov odporúčame používať iba transdermálny horčík (cez kožu). Vo veku nad 12 rokov je dávka rovnaká ako u dospelých.

Ingredients: water, (natural) magnesium chloride.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.