We-Vibe Vibrátor VERGE čierny

1×1 kus, vibrátor

Značka: WE-VIBE

Krúžky na penis sú navrhnuté pre plnšiu a dlhšiu erekciu a silnejšie orgazmy. Verge má ešte ďalšiu výhodu, dá sa použiť na stimuláciu perinea - hrádze.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
94,99
Doprava zadarmo

O produkte: We-Vibe Vibrátor VERGE čierny 1×1 kus, vibrátor

X46182

Hlavný popis produktu

Krúžky na penis sú navrhnuté pre plnšiu a dlhšiu erekciu a silnejšie orgazmy. Verge má ešte ďalšiu výhodu, dá sa použiť na stimuláciu perinea - hrádze. Je tvarovaný tak, aby tesne priliehal na klitoris a dráždil partnerku na maximum. Ak krúžok otočíte naopak, bude partnera dráždiť na hrádzi, príp. na semenníkoch. Zdieľanie vibrácií dostane pár na spoločný vrchol rozkoše. Krúžok Verge má 10 vibračných programov a ľahko sa ovláda s pomocou jedného tlačidla alebo s pomocou mobilnej aplikácie We-Connect, vďaka ktorej si môžete vytvárať vlastné vibrácie. Pre ľahké nasadenie a príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky.

Funkcie: 10 stupňov intenzity + ďalšie. Materiál: silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Vodeodolnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 11,5 cm. Priemer: 5,2 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Doba nabíjania: 90 min. Doba prevádzky: až 120 min. Farba: čierna.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.