WE LOVE THE PLANET P. DEODORANT LUSCIOUS LIME 48G

1×48g, deodorant

Prírodný deodorant "Luscious Lime" je zložený z čisto prírodných zložiek a neobsahuje žiadne nežiadúce prísady. Svojou luxusnou vôňou v kombinácii limetky, mandarínky a bergamotu očarí vaše zmysly a tak isto vám dodá pocit sviežosti na celý deň! Deodorant je obohatený taktiež zložkami, ako včelí vosk, kokosový olej a kukuričný škrob, vďaka ktorým sa veľmi ľahko nanáša. Neutralizáciu pachov má na starosti sóda bikarbóna, ktorá poskytuje dezodoračný účinok.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: WE LOVE THE PLANET P. DEODORANT LUSCIOUS LIME 48G 1×48g, deodorant

X005483

Hlavný popis produktu

Luxusná vôňa v kombinácii limetky, mandarínky a bergamotu! Do deodorantu neboli pridané žiadne syntetické látky a hliník, aby nebol dezodorant pre vaše telo škodlivý. Je lepší pre vaše telo a lepší pre planétu!

Obsahuje:

Vďaka kombinácii kokosového oleja, sódy bikarbóny a prášku z kukuričného škrobu sa dezodorant ľahko rozotiera a pokožka je zamatovo hebká.

Výsledky: Prírodné zložky v našich dezodorantoch sa rýchlo vstrebávajú do pokožky a pôsobia upokojujúco a zvlhčujúco. Pomáha vám zostať svieži prirodzeným spôsobom.K dezodoračnému účinku prispieva sóda bikarbóna, ktorá prirodzene neutralizuje pachy a má antibakteriálne vlastnosti.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.