Vyhrievaný elektrický obedár Adler AD 4505 zelený

Značka: ADLER

Vyhrievaný elektrický obedár Adler AD4505 je inovatívnym riešením pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie, zdravé jedlá a teplé jedlo na cestách, v práci alebo v škole

19,99

O produkte: Vyhrievaný elektrický obedár Adler AD 4505 zelený

7659ab04-4b31-4571-94ad-f143e9f0825a

Hlavný popis produktu

Vyhrievaný elektrický obedár Adler AD4505 je inovatívnym riešením pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie, zdravé jedlá a teplé jedlo na cestách, v práci alebo v škole. Elektrický ohrievač jedla umožňuje uchovávať a ohrievať jedlo v jednom zariadení, čím odpadá potreba používať niekoľko rôznych nádob a zariadení. Nádoba má dostatok priestoru na uloženie plnohodnotného jedla, polievky, hlavného jedla alebo občerstvenia. Môžete v nej ohrievať rôzne druhy jedál, ako sú polievky, dusené jedlá, cestoviny, ryža a mnoho iného. Obedár Adler AD4505 je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, nádoba je spoľahlivá a odolná voči mechanickému poškodeniu. Pevné uzávery a tesnenia zaisťujú bezpečné skladovanie potravín a ergonomická rukoväť uľahčuje prenášanie. Nádoba je vyrobená z materiálov bez škodlivých látok, vďaka čomu je zdravotne nezávadná a neovplyvňuje chuť skladovaných potravín. Odnímateľná vložka nádoby uľahčuje ručné čistenie aj umývanie riadu, čím šetrí váš čas. Vďaka Adler AD4505 sa už pri práci nemusíte vzdávať teplého jedla. Vychutnajte si lahodné teplé jedlá kedykoľvek a kdekoľvek vďaka tomuto jedinečnému produktu, ktorý spája praktickosť, funkčnosť a inováciu.

Charakteristika a technické údaje:
Elektrický obedár
Kapacita: 0,8 litra
Ohrieva jedlá rýchlo a jednoducho
Ohrieva a udržiava jedlá teplé až do 70 °C
Kovová nádoba vyrobená z nehrdzavejúcej ocele: SUS304
Vyberateľná vnútorná nádoba
Plastový oddeľovač potravín
Flexibilná silikónová rukoväť
Lyžica v balení
Výstup pary so silikónovou zátkou
Veko so západkami pre ľahké zatváranie
Kontrolka, ktorá ukazuje činnosť zariadenia
Vhodné do umývačky riadu
Odnímateľný napájací kábel 85 cm
Nominálny výkon: 45-55 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Doba zohriatia jedla: cca 15 - 40 minút, v závislosti od objemu a konzistencie jedla

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.