Vitamín D3 z Lanolínu Konopný Bylinný Extrakt 30ml

1×30 ml

Bylinný extrakt "VITAMÍN D3 z lanolínu" je doplnok stravy s vitamínom D v konopnom oleji.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
11,79
Doprava zadarmo

O produkte

X57058

Bylinný extrakt "VITAMÍN D3 z lanolínu" je doplnok stravy s vitamínom D v konopnom oleji. Denná dávka obsahuje: 50 μg vitamínu D3 (2000 IU - 1000 % RWS *). Lanolín je prírodný vosk nachádzajúci sa v ovčej vlne, ktorý chráni ovce a ich rúno pred navlhnutím a meniacim sa počasím. Lanolín je tiež cenným prírodným zdrojom vitamínu D3. Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vitamín D podporuje funkcie imunitného systému, normálne vstrebávanie vápnika a fosforu a pomáha udržiavať normálnu hladinu vápnika v krvi. Pomáha udržiavať zdravé kosti a zuby a podporuje správnu funkciu svalov. Konopný olej má vysoký obsah omega-3 esenciálnych mastných kyselín, ako aj omega-6 a omega-9. V produkte nájdete iba 100% ingrediencie z prírodných zdrojov.

Zloženie: Konopný olej, cholekalciferol (vitamín D3 získaný z lanolínu), antioxidant: extrakt z rozmarínu.

Nutričné hodnoty: Denná dávka:3 stlačenia pumpy Vitamín D3 (2000 IU) 50ug Vlákninový olej z konopných semien 0,27g Omega-3 kyseliny 53mg Omega-6 kyseliny 148mg Omega-9 kyseliny 36mg

Použitie: Odporúčaná denná dávka potrebná na dosiahnutie priaznivého účinku. Dospelí -3 stlačenia pumpy raz denne najlepšie s jedlom. Dá sa použiť priamo orálne, ale aj ako prídavok do šalátov, šejkov či kaší. Pred použitím dobre pretrepte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie: Výživový doplnok nemožno užívať ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu.  Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Balenie: 30 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.