Vileda TURBO 3v1 Náhrada

1×1 ks, náhrada na mop

Značka: VILEDA

Prémiová náhrada 3v1 k mopom Vileda TURBO a Easy Wring and Clean

7,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Vileda TURBO 3v1 Náhrada 1×1 ks, náhrada na mop

X58210

Hlavný popis produktu

Prémiová náhrada 3v1 k mopom Vileda TURBO a Easy Wring and Clean Jedinečný umývací návlek kombinuje tri druhy strapcov: biele strapce: 100% Microfibre pre ľahké upratovanie každodennej špiny so skvelou absorpčnou schopnosťou, červené a šedé strapce: vyrobené zo špeciálneho abrazívneho materiálu, ktorý nepoškriabe podlahu, a fialové strapce pomáhajú lepšie zachytávať vlasy a dlhšie nečistoty + pomáhajú odstraňovať lepšie odolné nečistoty z povrchov.

Kombinácia troch druhov strapcov umožňuje lepšie vyčistiť a odstrániť aj tú najodolnejšiu špinu. Tento mop má navyše dodatočnú umývaciu plochu na spodnej časti mopu (nie len strapce okolo hlavice). Mop Vileda Turbo 3v1 má až o 40% väčšiu čistiacu silu a účinnosť pri odstránení odolných nečistôt v porovnaní s mopom Turbo zo 100% z mikrovlákien.

Trojuholníkový tvar pre ľahké upratovanie v rohoch. Vhodný na všetky typy tvrdých podláh. Odstráni viac ako 99% baktérií len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac ako 99% baktérií a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

(Odstraňuje baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavírus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom). Jednoduchá výmena náhradnej hlavice. Umývací návlek je možné prať až na 60 ° C, nepoužívajte aviváž ani sušičku. V balení 1 ks strapcovej náhrady.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.