VICHY komplexná starostlivosť

1×1 set, proti tmavým škvrnám

Značka: VICHY
Na sklade
73,79
Doprava zadarmo
73 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X43232

Balíček obsahuje 20-dňový program superkoncentrovaných peelingových ampuliek Glyco-C, hydratačný a vypĺňajúci booster Mineral 89 a krém Liftactiv Collagen Specialist SPF 25 pre vyplnenie, boj s pigmentáciou a ochranu proti UVA a UVB žiareniu.

Používajte ráno 1-2 kvapky Mineral 89 a potom použite krém Liftactiv, následne večer použite 1/2 ampulky a potom booster Mineral 89.

Set obsahuje:

VICHY MINERAL 89

Mineralizujúca termálna voda Vichy pochádza z oblastí francúzskych vulkánov. Výnimočné spojenie 89% koncentrovanej mineralizovanej vody s kyselinou hyaluronovou, ktorá je známa ako prírodný zdroj hydratácie pokožky. Minerál 89 posilňuje kožnú bariéru a pôsobí tak proti vonkajším ale aj vnútorným vplyvom ako sú stres, únava alebo znečistenie. Každým dňom je pleť hydratovanejšia, tonizovanejšia, jasnejšia, ako keby žiarila zdravím.

  • posilňuje kožnú bariéru
  • udržiava hydratáciu v pokožke

Zloženie: 89% Mineralizovaná termálna voda + kyselina hyaluronová

VICHY Liftactiv SPECIALIST GLYCO-C

Vichy predstavuje inováciu s vysoko koncentrovanou silou aktívnych látok používaných v dermatológii, vybraných pre účinnú korekciu hlavných známok starnutia pleti.

  • Ampuly cez noc napomáhajú k rozjasneniu pleti a jej exfoliácii.
  • Počas mesiaca dochádza k zmierneniu pigmentových škvŕn.
  • Počas dvoch mesiacov je možné pozorovať zníženie výskytu škvŕn a pigmentácie.

S obsahom mineralizujúcej termálnej vody Vichy.

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST SPF 25

Komplexný denný krém proti vráskam a strate kolagénu v pleti s SPF 25, ktorý poskytuje ochranu proti širokému spektru UVA a UVB žiarenia. Vhodný pre zrelú pleť, od 40 rokov.

Spôsob použitia

Malé množstvo krému (veľkosti orieška) sa nanesie a rozotrie smerom hore a od stredu pleti smerom k jej okraju. Na krku a hrudi sa rozotrie od čeľuste nadol k hrudníku. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.