VENIRA Prírodný šampón pre podporu rastu vlasov kokos

1×300 ml, šampón pre podporu rastu vlasov

Značka: VENIRA

Pokiaľ chcete urýchliť rast svojich vlasov, používajte šampón, ktorý sa o jednotlivé vlasové vlákna stará rovnako usilovne ako o vlasovú pokožku – práve tá totiž určuje kvalitu vlasov. Máte šťastie, že presne taký šampón sme pre vás vyvinuli!

17,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VENIRA Prírodný šampón pre podporu rastu vlasov kokos 1×300 ml, šampón pre podporu rastu vlasov

X015020

Hlavný popis produktu

Náš prírodný šampón vás priblíži k splneniu sna o dlhých, pevných a lesklých vlasoch. Obsahuje účinné látky, ktoré dokážu vo svojej vyváženej kombinácii podporiť prekrvenie vlasovej pokožky, zásobovať ju živinami, stimulovať prirodzený rast vlasov a eliminovať ich nadmerné vypadávanie.

KOMU BYSME TENTO PRODUKT ODPORUČILI?
Vlasový šampón s inovatívnym zložením a jemnou kokosovou vôňou odporúčame ženám aj mužom, ktorí hľadajú funkčnú prírodnú kozmetiku na podporu prirodzeného rastu svojich vlasov.
Vzhľadom na účinky jednotlivých zložiek je tento šampón vhodný aj pre osoby, ktoré nie sú spokojné so súčasnou kvalitou svojich vlasov. Šampón je vďaka prírodnému zloženiu vhodný na starostlivosť o každý typ vlasov.

AKÉ PROBLÉMY ŠAMPÓN RIEŠI?
Šampón pomáha riešiť problematiku pomalého rastu vlasov tým, že podporuje prekrvenie vlasových folikulov a dodáva vlasom chýbajúce vitamíny a minerály. Vďaka tomu je vhodný na starostlivosť o oslabené a nekvalitné vlasy s tendenciou nadmerne vypadávať.

AKÝ BUDE VÝSLEDNÝ EFEKT PRI PRAVIDELNOM POUŽÍVANÍ?
Náš prírodný šampón zásobuje vlasové cibuľky potrebnými vitamínmi a minerálmi, a tak dochádza k postupnému spevneniu a posilneniu vlasových vlákien. Tým, že sú vlasy posilnené od korienkov, je podporený ich prirodzený rast a eliminuje sa ich nadmerné vypadávanie.

Šampón zachováva optimálny stav vlasovej pokožky tým, že zlepšuje jej pružnosť a chráni ju proti vysychaniu. Pokožku hlavy tiež upokojuje, a tým predchádza jej svrbeniu.

Pravidelným a dlhodobým používaním VENIRA prírodného šampónu budete udržovať pokožku hlavy aj jednotlivé vlasové vlákna dokonale čisté a chránené pred škodlivými účinkami voľných radikálov.

APLIKÁCIA:
Primerané množstvo šampónu si najskôr naneste do dlaní a napeňte medzi prstami. Produkt následne aplikujte iba ku korienkom vlasov a vykonajte dôkladnú a pritom veľmi jemnú masáž pokožky hlavy pomocou brušiek prstov. Šampón starostlivo opláchnite vlažnou vodou - pri tom mierne zakloňte hlavu a nechajte ho stiecť po dĺžkach vlasov. Vhodný na každodenné použitie.

UPOZORNENIE A SKLADOVANIE:
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Uchovávajte pri izbovej teplote 5-25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

OBSAH BALENIA:
300 ml

ZLOŽENIE:
Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Stearates, Cocolucoside, Pentylene Glycol, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Coco-Caprylate/Caprate, Chlorella Vulgaris/Lupinus Albus Protein Ferment, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Vanillyl Butyl Ether,Glycerin, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Parfum, Coumarin, Citric Acid.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.