VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť, 40 dňová kúra

1×80 cps, doplnok výživy

Značka: VENIRA

Silnejšie ako kedykoľvek predtým! Váš najobľúbenejší produkt z našej ponuky - VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť - obsahuje novo 19 účinných látok z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivového tkaniva, pokožku, vlasy a nechty.

28,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť, 40 dňová kúra 1×80 cps, doplnok výživy

X015009

Hlavný popis produktu

Vitamíny na podporu rastu, objemu a kvality vlasov, silné a nelámajúce sa nechty a nádhernú pleť - to sú VENIRA kapsule. Úspech našich čisto prírodných kapsúl stojí na mnohoročnom vývoji a kvalite jednotlivých zložiek. V roku 2017, kedy sme kapsule pre vlasy, nechty a pleť prvýkrát uviedli na trh, obsahovala každá denná dávka 18 synergicky pôsobiacich látok. Aj napriek tomuto neuveriteľnému číslu a úžasných premien našich zákazníkov sme pokračovali vo vylepšení súčasnej receptúry a vďaka tomu vám môžeme predstaviť dokonale vyváženú kombináciu 19 účinných látok v každej kapsuli.

PRE KOHO JE TENTO DOPLNOK STRAVY VHODNÝ?
Tento doplnok stravy odporúčame každému, kto chce sústavne pracovať na zlepšení kvality a vzhľadu svojich vlasov, nechtov a pokožky a zároveň každému, kto hľadá účinné riešenie pre svoje lámavé nechty, slabé a vypadávajúce vlasy a drobné nedokonalosti pleti.
Vzhľadom na to, že kapsule sú prírodné a zdravotne nezávadné, môžu ich užívať aj ženy v období tehotenstva a dojčenia, avšak až po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

AKÉ PROBLÉMY RIEŠA?
Po našich kapsuliach na vlasy, nechty a pleť siahnite v prípade, že máte:
- slabé nechty so sklonmi k lámaniu a štiepeniu
- jemné, lámavé alebo rednúce vlasy so sklonom k vypadávaniu
- vlasy s rozstrapkanými končekmi, alebo zničené zlou úpravou
- pomaly rastúce vlasy
- ochabnutú pleť bez života
- drobné nedokonalosti na pleti

Pri pravidelnom užívaní sa dočkáte celkového zlepšenia kvality vlasov, nechtov a pleti. Zmeny budú viditeľné na pohľad aj na dotyk. Môžete očakávať zreteľné spevnenie nechtov a vlasov, urýchlenie rastu vlasov aj nechtov, viditeľné zvýšenie pružnosti a pevnosti pokožky.

DÁVKOVANIE A UŽÍVANIE:
Užívajte 2 kapsule denne – jednu užite hneď ráno a druhú večer.

UPOZORNENIE A SKLADOVANIE:
Výrobok by nemali konzumovať osoby so zápalom, či poškodením obličiek (z dôvodu obsahu kremíka). Výrobok môžu užívať diabetici, tehotné a dojčiace ženy iba po konzultácii s lekárom. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu a mimo slnečného žiarenia pri teplote 25 °C. Chráňte pred malými deťmi.

OBSAH BALENIA:
80 kapsúl

DĹŽKA KÚRY:
40 dní

ZLOŽENIE:
Extrakt z vňate přesličky rolnej - extrakt 10% kremíka, L-metionín, L-cysteín, L-tyrozín, pivovarské kvasnice, extrakt z listov žihlavy dvojdomej - extrakt 2% kyseliny křemičité, MSM - methylsulfonylmethan, kolagén hydrolyzovaný, extrakt z plodu 4:1 Saw palmetto - Serenoa repens, kyselina L-askorbová, hyaluronan sodný, D-pantotenát vápenatý, citrát zinočnatý, pyridoxín hydrochlorid, retinyl acetát, kyselina listová, biotín, seleničitan sodný, hořečnaté soli mastných kyselín rastlinného původu, glukonát medhatý.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.