VENIRA Intenzívne kolagénové sérum

1×30 ml, kolagénové pleťové sérum

Značka: VENIRA

Pozdvihnite kontúry svojej tváre a ruka v ruke s tým aj svoju náladu vďaka intenzívnemu kolagénovému séru!

31,79
Doprava zadarmo

O produkte: VENIRA Intenzívne kolagénové sérum 1×30 ml, kolagénové pleťové sérum

X015027

Hlavný popis produktu

Naše prírodné sérum dokáže pri pokožke skvele suplovať prirodzenú produkciu kolagénu, ktorá s rastúcim vekom klesá. Pleť je vďaka tomu viditeľne pružnejšia a hladšia. Liftingové účinky obsiahnutého kolagénu sú založené na unikátnej receptúre v kombinácii s morskými riasami.

KOMU BY SME TENTO PRODUKT ODPORUČILI?
Naše intenzívne kolagénové sérum je vhodné pre mužov aj ženy so zrelou pleťou.
Vo svojej ošetrujúcej rutine ho ocenia osoby staršie ako 40 rokov, ktorých telo už neprodukuje kolagén v potrebnom množstve a kvalite ako kedysi. Zvlášť prospešné bude pre jedincov s ochabnutou a dehydrovanou pokožkou.

AKÉ PROBLÉMY INTENZÍVNE KOLAGÉNOVÉ SÉRUM RIEŠI?
Naše liftingové sérum predstavuje dokonalú starostlivosť o pleť, ktorá stráca svoju prirodzenú pevnosť a nedokáže v sebe zadržať potrebné množstvo vody, v dôsledku čoho predčasne starne.
Tieto prejavy súvisia s tým, že prirodzená produkcia kolagénu v tele s rastúcim vekom klesá. K vyššie zmieneným nežiaducim zmenám dochádza aj v dôsledku pôsobenia UV žiarenia, znečisteného životného prostredia a rastúcej úrovne stresu, ktorý súvisí s uponáhľaným životným štýlom.

AKÝ BUDE VÝSLEDNÝ EFEKT PRI PRAVIDELNOM POUŽÍVANÍ?
Aktívne látky obsiahnuté v sére stimulujú obnovu prírodného kolagénu v pokožke, vyživujú ju a zvláčňujú.
Sérum zvyšuje elasticitu pokožky a chráni ju pred stratou vlhkosti, čím prispieva k redukcii jemných liniek a hlbokých vrások. Pleť je vďaka pravidelnému používaniu séra krásne hydratovaná, pružnejšia a hladšia na dotyk.
To znamená, že sérum pomáha navrátiť rovnováhu pleti, ktorá čelí zmenám súvisiacim so znížením či zastavením prirodzenej produkcie kolagénu v tele. Zároveň zmierňuje prejavy typické pre dehydrovanú pleť.

AKÝ DRUH KOLAGÉNU SÉRUM OBSAHUJE?
V našom intenzívnom kolagénovom sére je obsiahnutý morský kolagén, ktorý má vďaka svojej nízkej molekulárnej hmotnosti najlepšie predpoklady na to, aby ho telo správne a efektívne vstrebalo aj využilo.
Morský kolagén obsahuje najmä kolagén typu I., ktorý tvorí značnú časť strednej vrstvy pokožky (dermis). Pre pleť je teda pravidelné doplňovanie tohto typu kolagénu obzvlášť vhodné.

POUŽITIE:
Naneste dve až tri kvapky séra na odlíčenú a očistenú pleť, krk aj dekolt. Jemne vklepte končekmi prstov a nechajte vstrebať. Používajte ráno aj večer.

UPOZORNENIE A SKLADOVANIE:
Na kozmetické použitie. Obsahuje organické suroviny. Dermatologicky testované. Bez parfumácie Skladujte v chlade a tme, pri teplote 12 - 25 ° C, mimo dosahu detí.

OBSAH BALENIA:
30 ml

ZLOŽENIE:
Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Carrageenan, Cellulose Gum, Ceratonia Siliqua Gum, Sucrose, Sodium Anisate, Sodium Levulinate.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.