Venira drink

1×30 ks, kolagénový nápoj pre vlasy

Značka: VENIRA

Kolagénový nápoj pre vlasy, nechty a pleť s jahodovou príchuťou. Obsahuje hydrolyzovaný kolagén (kolagénne peptidy o molekulovej hmotnosti 3000 Da) a ďalšie zložky pre krásnu pleť, vlasy a nechty.

29,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Venira drink 1×30 ks, kolagénový nápoj pre vlasy

X42030

Hlavný popis produktu

Venira predstavuje novú variantu - starostlivo prepracovanou receptúru pre starostlivosť o pokožku, nechty a vlasy.
 
Jeho príprava je veľmi jednoduchá, obsah sáčku sa rozpustí vo vode alebo inej vhodnej tekutine a počas dňa sa vypije. Hlavnou prednosťou prášku na prípravu nápoja je možnosť jednorazové aplikácia neporovnateľne väčšieho množstva vybranej podstatné zložky, v našom prípade hydrolyzovaného kolagénu.
 

 Venira drink obsahuje oproti kapsulám väčšie množstvo dvoch vitamínov - riboflavínu a niacínu. Tie sú obsiahnuté aj v kapsulách, ale v nešpecifikovanom množstve ako zložky extraktu z pivovarských kvasníc. Hlavnou výhodou prášku je, ako už bolo povedané, vysoká jednorazová dávka kolagénu, ktorý je nevyhnutnou stavebnou súčasťou spojivových tkanív a dôležitá zložka ovplyvňujúce vzhľad našej pokožky, kvalitu vlasov, nechtov i zubov a vďačíme ju za pohyb bez bolesti, teda za zdravé kĺby a väzy. Hydrolyzovaný kolagén je ideálnym zdrojom aminokyselín a peptidov, ktoré sú pre telo ľahko dostupné a ktoré organizmus využije pre tvorbu vlastného kolagénu. Keďže vlastná tvorba kolagénu sa s postupujúcim vekom postupne znižuje, čo vedie k tvorbe vrások, je užitočné ho telu dodávať, najlepšie v hydrolyzované, teda čiastočne rozštiepené forme.
 
 Z ďalších zložiek je zinok nevyhnutný pre udržiavanie normálneho stavu vlasov a nechtov. Vitamín C je dôležitou látkou, ktorá pomáha so vstrebávaním aj produkciou kolagénu v tele. Podstatný je obsah vitamínov skupiny B, teda riboflavínu, pyridoxínu a niacínu. Riboflavín a niacín pomáhajú udržiavať pokožku v normálnom, teda sviežim stavu, kyselina listová je dôležitá pre tvorbu aminokyselín - základných stavebných kameňov pre syntézu kolagénu. Vitamín B6 prispieva k normálnej tvorbe cysteínu - sírne aminokyseliny prítomné v bielkovine keratínu, ktorá je nevyhnutnou súčasťou pokožky, vlasov i nechtov.
 
 Prečo užívať VENIRA beauty drink?

  •  Vďaka riboflavínu a niacínu prispieva k prirodzenému stavu pokožky
  •  Vďaka kolagénu a vitamínu C je produkt vhodný ako výživa pre vaše kĺby
  •  Priaznivo pôsobí proti starnutiu organizmu - vďaka vitamínu C a zinku, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom
  •  Zlepšenie imunity - vďaka vitamínu C, B6 a zinku, ktoré napomáhajú správnej funkcii imunitného systému
  •  Vďaka vysokému obsahu bielkovín (kolagénu) je vhodný ako doplnok, napríklad pri redukčných diétach
  •  Celková regenerácia organizmu
     

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.