VENIRA Bezoplachovy kondicionér kokos

1×250 ml, bezoplachovy kondicionér

Značka: VENIRA

Konečne ho máme! Bezoplachový kondicionér v spreji s úžasným zložením celkom 12 aminokyselín a hedvábnym proteínom pre dokonalú a efektívnu starostlivosť.

19,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VENIRA Bezoplachovy kondicionér kokos 1×250 ml, bezoplachovy kondicionér

X015022

Hlavný popis produktu

Doprajte svojim vlasom to najlepšie s naším kondicionérom v spreji a jeho dokonalým zložením. Aminokyseliny vlasy dokonale hydratujú a hodvábny proteín zabezpečuje ochranný film na vlasovom vlákne pre jemné, pružné, zdravé a nádherne lesklé vlasy.

PREČO JE NUTNÉ POUŽÍVAŤ KONDICIONÉR?
Nikdy nezabudnite použiť kondicionér!
Keď si umývame vlasy a používame šampón, vlasové kutikuly sa otvárajú. Preto potrebujeme niečo, čo naše vlasy opäť pekne a dokonale uzavrie. V podstate to funguje tak, že šampón vlasy čistí a kondicionér ich skrášľuje a ošetruje.
Ak by sme to teda nechali len na šampón, naše vlasy by sa ľahšie vysušili a poškodili. Preto by sme mali použiť kondicionér, ktorý naše vlasy krásne zapečatí, a tým zabezpečí ich ochranu.

PREČO OBSAHUJE 12 AMINOKYSELÍN?
Aminokyseliny sú pre naše vlasy veľmi dôležité, pretože sú základnými stavebnými prvkami keratínu, ktorý spolu s bielkovinami pomáha vytvárať vlasové vlákno. Práve to ju robí silnou a odolnou. Ak teda vlasom neposkytujeme dostatočný prísun aminokyselín, môžeme spôsobiť vyššiu mieru vypadávania vlasov, pomalší rast, horšie rozčesávanie a lámanie. Ich ďalšou skvelou vlastnosťou je, že môžu byť skvelé aj na podporu účinnosti vitamínov a minerálov.
Preto sme do nášho kondicionéru zahrnuli niekoľko aminokyselín. Jednou z nich je napríklad arginín, aminokyselina, ktorá je nevyhnutná pre tvorbu keratínu. Arginín dokonale podporuje obnovu buniek a dokonale posilňuje vlasy. V kondicionéri sa nachádzajú aj aminokyseliny ako serín, histidín, glycín a ďalšie.

ČO KONDICIONÉR POSKYTUJE?
- dodá vlasom potrebnú výživu
- precízne hydratuje
- prispieva k pružnosti vlasov
- revitalizuje zničené vlasové vlákna
- vyživuje vlasové vlákna
- eliminuje štiepenie končekov
- chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi

POUŽITIE:
Umyte si vlasy bežným spôsobom a jemne ich vysušte uterákom. Potom nastriekajte kondicionér do dĺžok vlasov asi štyrikrát a jemne ich prečešte prstami.

UPOZORNENIE A SKLADOVANIE:
Uchovávajte pri izbovej teplote 5-25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

OBSAH BALENIA:
250 ml

ZLOŽENIE:
Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isolucine, Histidine, Phenylalanine, Silicon Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, Sericin, Potassium Sorbate, Lactic Acid.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.