Včelobal SML

1×1 ks, voskovy obal na potraviny

Značka: VČELOBAL

Najobľúbenejšie trojbalenie obsahuje po jednom kuse z najvyužívanejších veľkostí voskových obalov S, M, L.

16,90
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Včelobal SML 1×1 ks, voskovy obal na potraviny

X015432

Najobľúbenejšie trojbalenie obsahuje po jednom kuse z najvyužívanejších veľkostí voskových obalov S, M, L. Veľkosť S je vhodná na odrezky ako je rozkrojená uhorka, cukina, citrón, parenica. Do včelobalu M zabalíte rožok či žemličku na desiatu, hrudku syra alebo prikryjete misku s jedlom, zabalíte jabĺčko ba klobásku. Veľký včelobal L je ideálny na balenie bagiet a lepeňákov, prikrytie kysnúceho cesta, hrnca či taniera. S týmto setom sa vám už nemôže stať, že nebudete mať po ruke vhodnú veľkosť na zabalenie či prikrytie potravín.

Prečo edícia zo severu vznikla? Rozľahlé pastviny, zahmlené rána, nekonečné výhľady, neporušená príroda, ticho a moria. Škandinávia, krajina losov, fjordov a severský folklór nás inšpiroval pri tvorbe dizajnu, ktorý si nás získal svojou jednoduchosťou a hravosťou.

Jar so sebou prináša pocit nových začiatkov, nadýchnite sa spolu s nami a nechajte kvietky rozkvitnúť aj vo vašej záhrade. S vďakou za všetko, čo od prírody dostávame.


ZLOŽENIE

  • Včelobal je kombináciou 100 % BIO bavlny a unikátnej voskovej zmesi z borovicovej živice, bio SK repkového oleja a včelieho vosku.
  • Prírodný včelí vosk má antibakteriálne účinky, borovicová živica pôsobí antimykoticky teda prote plesniam, repkový olej svojimi vlastnosťami dodáva Včelobalu ohybnosť.
  • Včelobaly prešli národnými testami RÚVZ a sú certifikované na styk s potravinami.
  • Rozmery obalov v balení: S 19x19 cm, M 27x25 cm, L 37x34 cm

STAROSTLIVOSŤ

  • Starostlivosť spočíva vo vytrasení omrviniek po použití. V prípade potreby je možné obal opláchnuť vlažnou vodou spolu s eko saponátom a hubkou.
  • Životnosť včelobalov je viac ako rok, avšak voskovú vrstvu je možné kedykoľvek obnoviť Včelopravárom.
  • Po doslúžení je možné obal nastrihať na menšie kúsky a skompostovať.

PREČO VČELOBAL?

✓ Tvarom sa prispôsobí
✓ Pevne drží tvar
✓ Predlžuje čerstvosť potravín
✓ Umývateľný a opakovane použiteľný
✓ Kompostovateľný a rozložiteľný
✓ 100% prírodný a Slovenský

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.