Valentino Voce Viva

1×50 ml, parfumovaná voda pre ženy

Nech sa vaša vôňa stane rovnako jedinečná a osobitá ako váš hlas. Parfumovaná voda pre ženy Valentino Voce Viva vás zahalí do kvetinovej aury a umožní vyniknúť všetkým stránkam vašej ženskosti, ktorým táto harmonická a vysoko návyková vôňa vzdáva hold.
Na sklade
134,99
Doprava zadarmo
134 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44471

Vlastnosti:

  • kvetinová vôňa s hrejivými tónmi
  • je oslavou ženského hlasu
  • predstavená v roku 2020

Zloženie vône
Podobne ako vaše zmysly potešia pestré farby, okúzli vás kombinácia sviežeho talianskeho bergamotu a sladkej šťavnatej mandarínky, ktorú ucítite hneď na začiatku. Potom sa vo vonnej kompozícii prejaví bohatosť vďaka pomarančovému kvetu a gardénia, evokujúca luxusné návrhárstvo Valentino. Vanilka, ktorá najviac vystúpi do popredia pri doznievaní, zaistí, že vôňa sa stane vašou novou závislosťou.

Príbeh vône
Okúzľovať zmysly žien nie je jediným cieľom, s ktorým vznikla vôňa Valentino Voce Viva. Bola vytvorená, aby sa dotkla sŕdc a vyzývala svoje nositeľky, aby si plnili svoje sny. Vôňa je oslavou hlasu, veľmi intímneho ženského zmyslu. Nie náhodou sa jej tvárou stala Lady Gaga. Speváčka je pre súčasnú generáciu ikonou a so značkou Valentino zdieľa rovnaké hodnoty.

Hladký štvorcový flakón zdobí vrúbkovanie a keď svetlo svieti cez zlato sfarbenú parfumovanú vodu, vynikajú bočné zárezy v tvare písmena V. Na zlatom vrchnáčiku nechýbajú cvočky, typické pre značku Valentino, ktoré sú dráždivým moderným prvkom.